Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Imvu, egyb virtualis jatekok...

Imvu, egyb virtualis jatekok ahol mas jatekosokkal lehetsz? Ongyilkosok szabaja?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minden ott kezdodott hogy megneztem az ongyilkosok szabaja cimu filmet. Olyasfajta jatekot keresek amikbe szinten lehet igy masokkal talaalkozni beszelni stb. Ugy mint a filmben. Volt egy hasonlo kerdes regebben es ott azt mondtak nekem az imvu ilyen, de oszinten nekeem az nem nagyon tetszik eddig. Tudtok mondanni ilyesmi jatekokat? (Mint eszrevehettetek nem ertek nagyon a jatekokhoz ugy h bocsanat h celtalanul es hulyen fogalmaztam de ezert ne piszkalljatok legyszives) 16L

2016. ápr. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Second life
2016. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

OurWorld

Fantage

Ezeket ajánlom. De ha rákeresel arra, hogy "Social MMOs" vagy "Virtual worlds / Virtuális világok ", akkor jócskán találsz majd játékokat, pl. ilyen listákon: [link] vagy [link] .

2016. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsurtorta999 válasza:
Avakin Life
2016. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen ^^
2016. máj. 12. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!