Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire torzítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire torzítja a valóságot a virtuális ismerkedés, élőben minden más?

Figyelt kérdés

2,5 hete ismerkedünk egy pasival a neten, és belátható időn belül személyesen is találkozni fogunk. Úgy gondolom, nagyon türelmes vagyok, megvárom, hogy alakul a kapcsolat, nem siettetünk semmit. Mert ő egy teljesen más típusú ffi, mint a korábbi barátaim, és ez nekem ÚJ. Szóval a lényeg, hogy csak online beszélünk, a telószámomat pl. még el sem kérte. Aztán volt olyan nap, hogy nem jelentkezett egyáltalán, még este sem. Ilyenkor csak hagyom én is, mert tudom, hogy otthon is sokat dolgozik. Nehezen enged belátást az otthoni életébe egyelőre, de nem feltételezek semmi rosszat. Sokat várok az első randitól, és ő is azt mondja, akkor mindent megértek majd vele kapcsolatban.

Még sosem volt velem ilyen, hogy neten ismertem meg vkit.


2017. febr. 4. 00:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én az interneten ismerkedtem meg a barátommal és ő is elfelejtette elkérni a telefonszámom ezért eltűntem én egy napra a virtuális világból... utána elkérte ;) mi veletek ellentétben hamar találkoztunk és inkább személyesen ismerkedtünk meg közel lakunk, de véleményem szerint nagyon torzító tud lenni, írásnál jobban átgondolom mit írok és jobban fogalmazok, mint szóban.
2017. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket.

Meglátjuk, h mi lesz ebből...

2017. febr. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!