Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a randi végén úgy válunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a randi végén úgy válunk el, hogy a partnerem azt mondta, hogy jól érezte magát, akkor valószínűleg lesz folytatás, vagy ez csak illendőség?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl rutinos a randizásban. :D

Eddig inkább a találkozók után, hazaérve chaten beszéltük meg az előző néhány partnerrel, hogy ki-hogy érezte magát, lesz-e követlező találkozó.

Beszélettünk a találkozón érintőlegesen az ismerkedésről (internetes felületen ismerkedtünk meg mi is) és szóba jött a ghostingolás is, hogy ez mennyire egyszerű és jellemző megoldás, ha nem fogott meg személyesen a másik.


Ha elköszönéskor azt mondta az illető, hogy ő egyébként jól érezte magát, de következő találkozóról nem volt szó, akkor az előzményekből kiindulva valószínűleg szeretne még találkozni szerintetek? Azóta még nem beszéltünk, chaten nem volt olyan beszédes, de a találkozón eléggé. 5-6 órát elvoltunk egyébként.

Mit gondoltok?


2021. máj. 11. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hívd el a követkzőre és kiderül
2021. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő, kimutattam a szimpátiám és jeleztem, hogy én is jól éreztem magam, de a 2.találkozóra hívást még a férfitól szoktam "várni". Onnantól már én is bátrabban kezdeményezek.
2021. máj. 11. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha azóta megváltozott irányodba cseten, mindenképpen rossz előjel. Biztos vagy benne, hogy jól kimutattad? Mi van, ha másképp élte meg? Benne van a pakliban, hogy számára nem voltál annyira szimpatikus, ezt viszont csak úgy deríted ki, ha teszel érte. Értem, hogy te vagy a nő, de ez nem jelenti azt, hogy mindent férfinak kell tennie, te pedig csak sodródsz az árral. Első találkát ő javasolta, már valószínűleg tudod mit szeret, javasolhatsz másodikat. Ha elutasítja legalább gyorsan kiderül, hogy nem akar tőled semmit és továbbléphetsz, ha elfogadja, adtok egy esélyt magatoknak.
2021. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem változott meg chaten, akkor ezek szerint rosszul fogalmaztam.

Úgy értettem, hogy írásban nem volt olyan bőbeszédű, kb 2 hétig beszéltünk a találkozó előtt, de ő nem az a tipikusan az egész nap pötyögős típus.

Én kezdeményező is voltam a találkozó előtt is. Én javasoltam, hogy a társkeresőről térjünk át személyesebb platformra, illetve én is utaltam arra többször, hogy várom a találkozót.

A randin gördülékeny volt a kommunikáció szerencsére, sokkal beszédesebb volt, mint írásban.

Szerintem kellőképpen kimutattam a randi előtt meg alatt is, hogy érdeklődő vagyok és szimpatikus nekem, meg ugye én is mondtam, hogy jól éreztem magam.

Igazából ő az első, aki az internetes pályafutásom alatt tetszett személyesen is, így picit izgulok. :D

2021. máj. 11. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, én ilyenkor fel szoktam vetni a következő találkozó lehetőségét, ha tényleg úgy érzem, lehetne több.

Viszont, ha netes/társkeresős dolog, valószínűleg több emberrel randizik és más is versenyben lehet.

2021. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva megemlítheted a következő találkozót.
2021. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: az ilyen fajta berögződések, mert nagyi idejében így volt, szeritnem most már csak károsak. Nyugodtan kezdeményezz.
2021. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!