Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz ebből vajon folytatás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből vajon folytatás?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Órákig írtunk messengeren. Elköszönt, mivel holnap sok munkája lesz.

Megköszönte a beszélgetést, azt mondta nagyon jó volt és holnap folytatjuk valamikor.

Gyakran írta le a nevem.

Ő is nemrégiben szakított és én is. Tudja, hogy van két gyerekem. Az exének is volt. Neki nincs saját gyereke.

Amiket magáról írt, az illik rám is, amit én írtam, az illett rá. Mintha ki egészítenenk egymást. Úgy érzem ő a másik felem. Szinte egymás mondatait fejeztük be. Soha nem éreztem még ilyet.

Elköszöntünk, 10 perc múlva ismét írt, hogy elfelejtett egy fontos dolgot mondani. Mire válaszoltam már kilépett.

Csalódtam már így, hogy ígérték, hogy beszélünk, de másnap eltűntek. Mondjuk ott mindig elakadt a beszélgetés, ott éreztem hogy nem működik.

Szerintetek lesz folytatás vagy ne éljem bele magam? Úgy érzem szerelmes vagyok belé. Pedig csak pár órája ismerem, soha nem éreztem még ilyet ilyen rövid ismeretség alatt.


2021. júl. 2. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túlzásba esel! Hogy jön ide a szerelem?

Igen, úgy tűnik érdekled, és lesz folytatás, ha nem, akkor nem kár érte.

2021. júl. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus anyám.

Ha van esze a csávónak nem lép be újra.

2021. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Huh remélem rájött hogy a kérdezőnél vannak bajok…
2021. júl. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hajjaj, ideje felnőni:)

csak tudd, hogy simán lehet személyiségzavaros is, pl. egy nárcisztikus mindig kiválóan tudja, mit kell mondania h a másikat az ujja köré csavarja.

2021. júl. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes nyilvánvaló.

A volt férjem nárcisztikus pszichopata, ennél a férfinel ezt nem érzem. Nem szeretnék újra beleesni ugyanabba a csapdába.

2021. júl. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!