Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki lehet égni a sok randizásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet égni a sok randizásban, aminek nem lesz folytatása?

Figyelt kérdés

Rengeteget találkoztam lányokkal az elmúlt években úgy, hogy nem volt szerelem első látásra vagy erős vonzalom, de hátha, de szinte soha nem lett folytatás, mert valahogy nem éreztem, hogy nagyon rá tudnék hangolódni az illetőre. Olyanból talán kettő-három volt az életemben. Olyannal biztosan több sikerem lenne, aki nagyon vonz kívül-belül, de természetesen ők foglaltak. Úgy általában az az érzésem, hogy aki 30 körül még keresgél, az azért teszi, mert valami nincs rendben vele, aki rendben van magával, az eddigre már elköteleződik.


Visszatérve a kérdésre, ez kiégeti az embert, vagy gátolja egy kapcsolat létrehozásában?


2022. márc. 24. 18:23
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Simàn. Ugyanazok a körök újra és újra. Màr csak a monotonitàsa miatt sem csinàlnàm.
2022. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mit csináljak ennyi idősen? Aki életem szerelme lehetett volna, arról lemaradtam, egyszerűen már nem "jut" olyan lány, amilyet szeretnék. Tudom, hogy ez nagyon csúnyán hangzik, de tényleg így van. 25 felett ez már nehéz, aki szép és normális és jó vele együtt lenni, az már házas.
2022. márc. 24. 18:48
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
74%
Vagy a fiatalabbkorosztàly felé nyitsz (akik feléd màr annyira nem), vagy vadàszol arraaz egy, nem foglalt harmincasra, vagy buz1leszel, vagy magadhoz veszel pàr aranyos szőrmókot (nem ukràn férfiakra gondoltam).
2022. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ki lehet, ilyenkor abba kell hagyni egy pár hónapra.

Viszont biztos vagy benne, hogy abba kell hagyni az ismerkedést, ha nincs rögtön szerelem meg erős vonzalom? Szerintem teljesen rendben van az, ha ezek csak később alakulnak ki.

Hidd el, rengeteg szingli 30-as van és ennek ezer oka lehet. Nekem 12,5 éves kapcsolatom ért véget lassan 2 hete, pedig szerintem minden rendben van velem :D

Ismerkedj ugyanúgy ahogy eddig, csak tarts egy pár hónap szünetet

2022. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez oké, de neked volt már egy 12,5 éves kapcsolatod. Na de akinek nem volt?
2022. márc. 24. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5!

Az rossz helyen és rossz lányoknál ismerkedett ;)

1000 és 1 oka lehet annak, hogy nem jön össze neked lány, a leggyakoribb eset az, hogy nem a saját súlycsoportodban keresgélsz. Nem ismerlek téged, és utálom hogy így működik a világ, de ez van. Ha te egy 10/5-ös srác vagy, akkor felesleges próbálkoznod 10/10-es lányoknál, mert nem fog összejönni, amitől csak szarul fogod magad érezni.

Mesélj egy kicsit magadról! Hol ismerkedsz, milyen lányok tetszettek eddig, milyenek voltak a kapcsolataid?

2022. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ki lehet. Az elmult 1-2 evben meglepo, hogy mennyi sractol hallom ezt. Most epp kapcsolatban vagyok, de en sem hinnem, hogy normalis randikat tudnek osszehozni, ha ismerkednem kene. Egyre uresebb lett ez a korosztaly, alig van erdekes lany.


#6: Oke, de hol a jo hely?

2022. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7!

A jó hely mindenkinek mást jelent.

Én például rémesen kommunikálok chaten, meg eleve hányingerem van az online ismerkedéstől, így nekem a személyes terep a jobb.

Viszont van olyan barátnőm, aki meg ha személyesen megy hozzá oda valaki akkor totál leblokkol és kb meg sem tud szólalni.

Szóval ezért kértem a kérdezőt, hogy meséljen picit magáról ;)

2022. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!