Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Politikai nézetek randizásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Politikai nézetek randizásban?

Figyelt kérdés
Kiderült a harmadik randin, hogy más a politikai nézete a hölgynek, ráadásul nagyon durván szidta az "ellenfelet" én az "ellenfélnek" "szurkolok" van jövője ennek a kapcsolatnak?
2019. ápr. 13. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2019. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Én nemzeti beállítottságú vagyok, és nem hiszem, hogy összepasszolnánk egy liberális lánnyal. Nem konkrétan a politika miatt, hanem mert valószínűleg teljesen más az életfelfogásunk.
2019. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem illetek össze. Kiderült. Erről szól a randizás, hogy az ilyenek kiderüljenek.
2019. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Politika témában nálam van egy bizonyos "objektív", független nézetem, azaz akármelyik oldal, ha valami pozitívat kitalál, kezdeményez, alkot, fejleszt, épít, akármi, azt elismerem, tehát ha a széljobbereknek van valami racionális, szimpatikus ötletük, azt ugyanúgy méltányolom, mintha a szélbalosok tették volna. Ha egy nő politikában, de nem is politikában, hanem párthitben elfogult, az nálam alapból kuka.
2019. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akárhányadik randin is, merőben elutasítom a politikát mint témát. Egyszerűen nem oda való. Az meg végképp gáz, szidni a nekünk nem tetsző pártot/nézetet. De a másik félnek is azt tanácsolnám, van elég más téma is, nem kell keresni a konfrontálódást.
2019. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem nem kell ezt a témát elutasítani. Nyugodtan lehet róla beszélni csak higgadtan, mindenféle személyeskedések nélkül. Most sajnos olyan helyzetben élünk ahol luxus azt mondani, hogy ne beszéljünk erről. Szerintem nyugodtan lehet és akár egy tök jó beszélgetés kialakulhatna ebböl. Baloldali érzelmű vagyok, de engem nem zavarna az, ha mérsékelt jobboldali lenne, hogyha jól kijönnék vele és jókat tudnánk vitatkozni erről. Viszont, ha szélsőjobber lenne akkor kezdődnének a gondok, mert az eléggé kiülne a személyiségére is.
2019. ápr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!