Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez valami új trend a randizásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami új trend a randizásban?

Figyelt kérdés

Már sokadszorra tapasztalom, hogy pasik úgy hívnak el randizni mondjuk este 6-kor, hogy egy óra múlva ráérek-e. Mindezt ismerkedés elején, első randin. Annak ellenére, hogy tudják két város között ingázok, dolgozok, egyetemre és nyelvtanfolyamra járok. Megkérdezik hogy ráérek-e éppen. És azt mondom nem sajnos órám van vagy tanulnom kell stb. De máskor szívesen találkozok. De akkor pár nap múlva megint bejátszák, hogy 10 perc múlva nem érek-e rá kávézni, akkor meg pont dolgozok. Erre besértődnek. De ha előző este vagy aznap reggel kérdezné meg, hogy este mit csinálok, akkor lehet, hogy tudnám úgy szervezni a napomat, hogy tudjunk találkozni.

Midezt olyanok teszik akik nem gyors szexre hajtanak, hanem komoly kapcsolatot keresnek.

23N


2018. jún. 10. 01:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor épp ő dolgozott. :)
2018. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom hogy gondolják, rám (fiú vagyok) azt szokzák mondani, hogy tovűbb készülök, mint egy menyasszony! :D De ez azért van, mert idő kell, míg a csúnyaságból elfogadhatót csinálok. :D
2018. jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

hogy mit mondanak, egy dolog, de az alapveto tiszteletet es illemet nem adjak meg.

Valszeg lemkndta a masik randipartner. Tedzemrol kuka lenne az ilyen. Ugraljon a pincsi kutyaja.

2018. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Irtam privit. :)
2018. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

" De máskor szívesen találkozok."


Akkor javasolj időpontot...

2018. jún. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Javasoltam
2018. jún. 10. 02:16
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én miindenkit elkûldök a csába az ilYen egY óra múlva kérdésekkel.... Milyen csöves tempo már?
2018. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az ilyeneket nem venném komolyan. Azért legyen tekintettel a másik időbeosztására is, nem hiszem el, hogy valaki annyira fontos legyen, hogy mondjuk 2-3 napra előre ne lássa teendőit, meg mikor ér éppen rá. Az ilyen később is ezt fogja játszani, egyesek képtelenek felfogni, hogy egy kapcsolat kialakításán is MELÓZNI kell, nem is keveset.
2018. jún. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Tegnap este felhívtam egy pr***stit, van-e vasárnapra szabad időpont, leb***szott, hogy előbb kellett volna kérni, végül 07.23-ra hétfőre tudott bezsúfolni a menetrendjébe.
2018. jún. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ők nem komolyat keresnek, csak azt állítják.


Aki komolyan érdekel, én legalább pár nappal előbb elhívom, hogy biztosan ráérjen, mert látni akarom, meg ugye az is lehet, hogy jegyet veszek, asztalt foglalok, stb. De egyre inkább látom, hogy én vagyok az ufó.

2018. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!