Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 perces randi az új trend,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 perces randi az új trend, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy tyúkmagaziban olvasom, hogy ez az új trend a randizásban, hogy pl. munka után 20 percre-félórára találkoztok a pasival. Utána mindenki intézi a sokkal fontosabb dolgait, pl. haverok, kozmetikus. De ez szuper dolog, és örülj neki. Ha pedig furcsának találod, akkor valószínűleg őskövület vagy és ezer éve nem randiztál, mert a randizási szokások már megváltoztak, és a 20 perces tali a normális.


Szerintetek? Én 2014-ben randiztam utoljára, tényleg ennyire megváltozott a világ azóta?


2017. júl. 6. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, de munka után rendszerint le vagyok merülve, és csak arra vágyom, hogy hazaérjek pihenni.
2017. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Elarulom, ezeket a magazinokat manapsag mar csak 40 feletti, unatkozo haziasszonyok olvassak.
2017. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Diavolino44 ***** válasza:
64%

Nem, hiszem, hogy ez bevett szokas, de ha elso randit szervezek, az 20-30 percre szoktam kalibralni.


Ha van egy lany akit nem ismerek, s elhivom egy kavera, s azt mondom neki, fel ora. Akkor nagyobb esellyel fog igent mondani, mintha mondanam, menjnk el setalni a parkba. Fel orat barki kibir. De ha unalmas a partner, nem tudtok mirol beszelni, akkor kinos csend, meg unalom helyett jobb inkabb csak fel orat vesztegetni az idonkbol. Ha meg jol alakul, akkor meg vagy tovabb megy a randi, vagy tuti lesz masodik, ahol mar lehet hosszabbat tervezni. S ki lehet ezzel a fel oraval kerulni, az elso randin nem fekszek le senkivel szabalyt, mert az mar a masodik randi lesz. :D

2017. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Fura. Akiből nekem elég 20 perc, azzal egyáltalán nem találkozom. Tudnád linkelni a cikket? Bár unatkozó, negyven feletti háziasszony vagyok, de nem olvasok ilyeneket.
2017. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt valami agyilag leürült pipi írhatta, mert kiadták neki ukázba, hogy írjon valamit, és jobb nem jutott eszébe.
2017. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Áh Kérdező, nem kell ezen megdöbbenni. Mikor teljesen sületlen valótlan kamu baromságokat tálal tényként a 444 meg a zsindex, és az újságok főcímlapján Pataky Attila arról számol be, hogy elvitték a testépítős ufók és pálcával bökdösték, ezen valamiért nem tudok meglepődni...

Az egész média úgy hányinger, ahogy van. A szemetesvödör a legkiválóbb hely az ilyen újságoknak.

2017. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Aha, az Index meg a 444 hazudik, hat persze :)
2017. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Mit vársz egy bulvármagazinól 2017-ben? 😃
2017. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
#7, elég régóta olvastam őket, nem véletlen hagytam abba. Ha anyagi érdekük fűződik a kammantáshoz, akkor fognak is. De hát mindenki azt hisz el, amit akar.
2017. júl. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnak általánosítani, de ez persze nem ilyen egyszerű. Nincsenek ilyen aranyigazságok... Vagyis sok tényezős a történet. Mióta ismerik egymást, hogy találkoztak, terveztek e utána programot, mennyire várják, mennyire lesznek egy hullámhosszon vagy épp mennyire nem... és még sorolhatnám.

Van mikor a 20 perc bőven elég, van hogy rengeteg, de van úgy is hogy édes kevés volt. Az élmények fogják alakítani a következőt. Nyilván ha jól sikerült akkor mindketten várni fogják, és mindketten egy hosszabbat szeretnének majd...

2017. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!