Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 perces randi az új trend,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 perces randi az új trend, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy tyúkmagaziban olvasom, hogy ez az új trend a randizásban, hogy pl. munka után 20 percre-félórára találkoztok a pasival. Utána mindenki intézi a sokkal fontosabb dolgait, pl. haverok, kozmetikus. De ez szuper dolog, és örülj neki. Ha pedig furcsának találod, akkor valószínűleg őskövület vagy és ezer éve nem randiztál, mert a randizási szokások már megváltoztak, és a 20 perces tali a normális.


Szerintetek? Én 2014-ben randiztam utoljára, tényleg ennyire megváltozott a világ azóta?


2017. júl. 6. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

En mindig 1 orat szanok ra ...

Ez alap

De van h csak 20 perc lesz bar volt h 2 perces randin voltam :-)

Ha kellemes akkor maradhatunk tovabb, vagy seta egy fagyi stb...

2017. júl. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

20 perc???


Így Jártam Anyátokkal, 1. évad, 8. epizód.


Eredeti vetítési dátum: 2005. november 14.


[link]



A Citrom -törvény 5 percet ad :D:D:D

2017. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég igénytelen dolog így bekorlátozni egy randit. Gyakorlatilag rohanás az egész és olyan, mint egy feladat kipipálása. Méltatlannak érzem.


Viszont annyiban egyetértek, hogy egy ismeretlen emberrel nem kell elsőre fél mrg egy napos randit leszervezni és nem rossz egy laza keretet ("Van pár órám.") tartani. Én legalábbis úgy szoktam, ha társkeresős vagy random megismert emberrel szervezzük le, hogy üljünk be egy italra, van pár órám ez vagy az előtt. Az mondjuk 1-3 óra, nekem annyit megér egy ember, nem is csinálok ipari randizásokat soha, meg akivel elmegyek így, az alapvetően valamiért megfogott annyira, hogy "kibírjak"vele pár órát. És akkor kényelmesen eldumálgatunk, nem maradunk későre, legalább szokom az idegenekkel való kommunikációt és hasonlók. Aztán mindenki megy haza pihizni, edzeni, akármit, amit az ember szokott este vagy késő délután. És nincs az sem, hogy ha valaki nagyon nem jön be, nem tudsz hazamenni anélkül, hogy ne legyen kínos, meg azért én még olyannal nem találkoztam, aki ne lett volna arra az időre legalább egy jó társaság.


Elfoglalt vagyok, mert szeretek az lenni, de az embereket is szeretem. Épp ezért sokkal jobb és humánusabb megoldásnak tartom ezt. Ha az ember ismerkedik, vagy csinál BÁRMIT, szerintem csinálja lélekkel vagy normálisan. Vagy hagyja a pîcsába.

2017. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok linkelni, mert "igazi" magazinban olvastam, nem neten.
2017. júl. 8. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!