Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok nekem adni randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem adni randi tippeket?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy a jövő héten találkozni fogok az ex-pasimmal, és én még mindig nagyon szeretem és minden vágyam, hogy visszacsábítsam, am fél évig jártunk és én arra gondoltam, hogy valami csini szandálba, és valami csinos pánt nélküli ruhába megyek de, hogy fessem ki magam ilyen melegben? kék mandulaformájú szemem van és, hogy viselkedjek? már lassan fél éve, hogy nem találkoztunk és nagyon izgulok, segítsetek!! :$$ :) 16/L

2013. jún. 24. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vízálló sminket tegyél föl, de nem kell sok.
2013. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek az a rohadt festék? Hidd el, egy normális pasi többre értékeli h ha természetesen lát egy nőt és nem fedi el az arcát 5kg vakolattal.
2013. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
xdd látott már eleget smink nélkül...és most tényleg szép akarok lenni...és nem szét sminkelésre gondoltam, hanem valami natúrra...
2013. jún. 24. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!