Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit szerettek annyira a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szerettek annyira a randizásban?

Figyelt kérdés

Én utálok randizni. Utálom, hogy meg kell játszanom magam, hogy nem beszélhetek csúnyán, mert az nem nőies és a férfiak menekülnek tőle, utálom, hogy taktikázni kell, késni 5 percet, mert akkor jaj de nagyon fog várni rám a csávó, persze nem kell, de belém ültették nőtársaim. Aztán ott az a kínos érzés, hogy ő a férfi, úgyhogy ő fizet, ami szerintem illendő is első randin, de várja, hogy én akarjak fizetni, most akkor játsszam el, hogy ki akarom fizetni, vagy ne, meg akkor ő most ezért vár-e valamit cserébe természetben. Aztán pl ő le akar smárolni már egyből, de nekem ez korai, de amúgy szimpi lenne, nem hagyom, hogy megcsókoljon, de ő többet el se hív randizni, mert visszautasítottam. Aztán akkor hogy köszönjünk el, mikor, meddig tartson a randi... Meg készülődök miatta egy órát aztán az első pillanatban kiderül, hogy egy se...gg...fej.


Kérdezem, mit szerettek benne? Csak, hogy megértsem.


2020. máj. 6. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

A randizás a legeslegtöbb ember számára nem megoldás és egy nagy zsákutca.


[link]

2020. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha jó a randipartner, akkor nem probléma. Én soha nem szoktam késni, volt hogy előbb értem oda, ezen soha nem múlt semmi. A férjemmel ráadásul az első randin az ágyban kötöttünk ki, mégis komoly kapcsolat és házasság lett belőle. Első randin soha nem ajánlottam fel, hogy fizetek. Nem drága randik voltak, és egy párszáz forintos kávét ne sajnáljon senki az elején. Nem attól lesz valaki aranyásó :D Nem játszottam meg magam soha. Ha feszengős volt a randi, akkor abból egyértelmű, hogy nem illettünk össze. Én szerettem randizni, most is szeretem magam kicsípni és elmenni a férjemmel randizni, na természetesen nem a korona helyzet alatt, de amúgy jól esik.
2020. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Randi? Elavult Francia marhasag.
2020. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom mi a jó benne, én soha nem randiztam. Nekem az egy rendőrségi kihallgatáshoz hasonló valami. Ahol nem tehetsz, mondhatsz azt amit akarsz. Vannak keresztkérdések, amire nincs jó válasz.
2020. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobban éreznéd magad, ha nem játszmáznál. Add magad, mert előbb-utóbb úgyis kiderül hogy milyen vagy...

Beszélj csúnyán nyugodtan, csak annyira mint amúgy. Ha vezetés közben kicsusszan egy morvaanyád, ez teljesen természetes. Ha én ezért nem kellenék valakinek, az menjen amerre lát.

A késéses cucc is hülyeség. A legtöbb ember (még a késők is) rosszul van a későktől. A "késem hogy várjon rám" nem szimpatikus női viselkedés, sőt...

A fizetés sem gáz. Ha ennyire nem akarod hogy fizessen, akkor míg álltok sorba feltűnően vedd elő a tárcád. Ha mondha hogy meghívna, mondd hogy "aranyos vagy, de szeretném a magamét fizetni". Ha pedig azt akarod hogy fizessen, akkor hagyd előbb őt kérni. Ha nem rendezi egyből a sajátját, hanem megkerdezi hogy "és te mit kérsz?" az azt jelenti hogy fizet. Amúgy ebből a mi illendő női férfi szereposztásból lépjél ki...

A csók (meg a szex) pedig teljesen relatív. Van olyan aki első randin lefeküdt a párjával és házasok, más pedig hónapokig is váratta a párját, mégis 1-2 szex után szétmentek. Itt is legyél önmagad, ha arra vágysz hogy megcsókoljon, engedd. Sőt, mondok jobbat, te is megcsókolhatod őt!

Azt hogy meddig tartson a randi, érzed a hangulatból. Ha gáz, és az elején kiderül hogy sggfej, akkor mondhatod hogy "ne haragudj, megígértem a baratnőmnek hogy este átmegyek segíteni x dologban, 5kor el kell mennem". Vagy ha bátor vagy, a szemébe is mondhatod hogy "figyelj, szerintem te is érzed hogy ebből nem lesz semmi, ne raboljuk egymás idejét".

Az egyórás készülődés pedig szerintem nem kell. Persze legyél csinos, igényes, de itt is inkább a "mindennapi" éned domináljon, mert ebből a kóros "tökéletesnek akarok látszódni minden téren" hozzáállásból nem fogsz jól kijönni.


Csak hogy a kerdésedre is valaszoljak, én azt szeretem benne, hogy megismerhetek egy új embert. Még nem tudom mi lesz belőle, talán lesz egy fckbuddym? Vagy ő lesz a gyerekeim apja? Netán a legjobb barátom? Vagy egy grillezős-iszogatós estén mesélhető vicces randisztorim? Ezt sosem lehet tudni, es ez a legnagyobb izgalom benne. N

2020. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Szereti a halál. De nincs más lehetőség 🤷‍♂️ Ha lehetne, már mindenki boltban venne párkapcsolatot.


27f

2020. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!