Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férjem nagyon lelkes az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nagyon lelkes az új magántanára miatt, szerintetek is tetszik neki?

Figyelt kérdés

Másik országban élek, a gyerekek vele vannak, így oldottuk meg, ugyanis én nem akarok hazaköltözni,majd ha a gyerekek kijárják a sulit, visszajönnek. A férjem elkezdett a gyerekeink magántanárához járni nyelvórára, egy huszonéves nőhöz, aki mellesleg elég szép, és kedves. A férjem 54 éves, szerintetek átfut az agyán ez az?


Ritkán jut így szexhez, hogy külön élünk.


2022. jan. 9. 03:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, de egy 30 évvel fiatalabb nőnél úgysincs esélye.
2022. jan. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Minden férfinak át fut az ágyán ez az.


Egy 50es egzisztenciaval rendelkező hapsi jó partinak tűnik.


Ha a férfinak nem jut elég szex marad marok, de az elég unalmas egy idő után.

2022. jan. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
1-nek igaza van, de kivétel ezalól, ha férjednek sok pénze van.
2022. jan. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%

És HA igen?


Okos nő nem vesz észre mindent.

Te okos vagy?

2022. jan. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha én lennék a férjed, akkor nekem átfutna az agyamon és a testemen is ez- az :)
2022. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Még jó hogy megfektetné.
2022. jan. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

Férfi nem jár női tanárhoz. Elkerüli a női kollégákat és soha nincs titkárnője. Erre homoszexuális férfiakat alkalmaz.


Legalábbis nálam így megy. így se tudok minden vádaskodást kivédeni de segít.

2022. jan. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a különélés sose működik hosszú távon. Mennyi idősek a gyerekek? Miért nem együtt mentetek külföldre? Meddig kell így élnetek? Egyáltalán megéri két külön háztartast fenntartani, plusz az utazás?

Amúgy addig örülj, amíg mesél róla! X km távolságra gyakorlatilag azt csinál, amit nem szégyell, sose fogod megtudni. Ennél sokkal jobban, gyakorlatilag vakon kell bíznod benne, hogy ez működjön.

2022. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt mondták a gyerekeim, hogy nagyon nevetgélt mikor volt vele órája, és a férjem ritkán nevet őszintén és jóízűen,a fiamat is tanítja ez a nő, fura is volt, hogy hirtelen a férjem is akar órákat venni tőle. (Tudom,hogy nagyon jó humora van a nőnek, pont ezért is félek, mert nem csak aranyos,hanem vicces...Bár aminek örülök,hogy molett, én pedig vékony, szóval remélem ezt észben tartja.
2022. jan. 9. 12:31
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

9.-re.


Elég szomorú, hogy az a szerencsétlen még neveti sem tud a kapcsolatotokban. :(


Sajnálom a kanid.

2022. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!