Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férjem nagyon lelkes az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nagyon lelkes az új magántanára miatt, szerintetek is tetszik neki?

Figyelt kérdés

Másik országban élek, a gyerekek vele vannak, így oldottuk meg, ugyanis én nem akarok hazaköltözni,majd ha a gyerekek kijárják a sulit, visszajönnek. A férjem elkezdett a gyerekeink magántanárához járni nyelvórára, egy huszonéves nőhöz, aki mellesleg elég szép, és kedves. A férjem 54 éves, szerintetek átfut az agyán ez az?


Ritkán jut így szexhez, hogy külön élünk.


2022. jan. 9. 03:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

🤦‍♀️

Egy kis változatosság. Tudod, édesre sósat, szőkére barnát, vekony után dundit...

Ha szerinted ennyi elég a tartós házassághoz, hogy vékony vagy, akkor kezdhetsz aggódni.

2022. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg erre építesz? Hogy te vékony vagy és emiatt nem fog félre menni? Huh de irigylem az önbizalmad 🙂


Mennyire ritka a ritka? Havonta egyszer-kétszer azért tudtok együtt lenni?

2022. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Fél évente találkozunk, és akkor össze is bújunk.
2022. jan. 9. 21:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Fú az bizony nagyon kevés...
2022. jan. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
1 évben 2 szex...aha, hát igen én is aggódnék a helyedben, még így vékonyan is.
2022. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM kapcsolat! Fél évente 1 találkozó? Ez a ...valami...ez értelmetlen. Elmegy az élet mellettetek, miközben simán lehetnétek boldogok KÜLÖN-KÜLÖN, mind a ketten.
2022. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

“Másik országban élek, a gyerekek vele vannak, így oldottuk meg, ugyanis én nem akarok hazaköltözni,majd ha a gyerekek kijárják a sulit, visszajönnek”


Ez nem életszerű! Kamu.

Amúgy, ha nem lenne jamu:Ha nem veled él, akkor mással.

Te szülted a gyerekeidet és nem teneveled. Tehát elhagytad őket, a férjed neveli őket, tőled távol, s ha majd a srácok kijárták az iskolát, mind visszatérnek hozzád? Mikor? Amikor már diplomájuk is van?

Nem tudtál aludni, hogy ekkora marhaságot találtál ki?

2022. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mondjuk ezen én is agyaltam, hajlok rá hogy kamu tényleg.
2022. jan. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!