Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők által levegőnek nézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők által levegőnek nézett férfiak! Hány évesen fogadtátok el őszintén a sorsotok, mennyi ideig tartott nálatok ez a folyamat?

Figyelt kérdés

VIlágéletemben undorodtak tőlem a nők. De csak mostanra sikerült úgy ahogy elfogadnom ezt. Eddig toporzékoltam, őrjöngtem, vadul próbálkoztam.

30 éves vagyok most, olyan 15 éves koromtól próbálkozom nőknél.


Tehát 15 évig tartott ez nálam..


2021. okt. 1. 12:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
68%

ha jobb állásod lenne, kiderülhetne rólad:

-tudsz küzdeni,

-több van benned, mint most gondolod,

-képes vagy tanulni és változni (elég tiszta az agyad, és rugalmas is vagy),

-a jövődre is készülsz.

Nos, mindezekről lemondasz, ha nem képzed magad.

2021. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

21: a nőket ezekből nagyjából csak a több pénz lehetősége érdekli.


De mint írtam hasonló nőkre mentem rá. Persze tudjuk azt is hogy a motiválatlanság és karrier hiánya csak a férfiaknál a gond...

2021. okt. 1. 13:48
 23/30 anonim válasza:
64%
22 éves korom óta nem kezdeményeztem nőknél. Ezután még pár évig elég nehéz volt elfogadni a sikertelenségemet főleg, amikor összehasonlítottam magam más férfiakkal. Most 29 vagyok, már beletörődtem, hogy egyedül maradok és aminek a legjobban örülök, hogy sikerült magam mögött hagynom az önsajnálatot, mely hosszútávon iszonyúan lélekromboló és az egész életedre visszatartó hatással tud lenni. Jelenleg már nem foglalkozom az ismerkedéssel, helyette olyan tevékenységekbe fektetek energiát, melyekben örömömet lelem és sikerélményeim vannak.
2021. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
67%

"1-es vok


"21: a nőket ezekből nagyjából csak a több pénz lehetősége érdekli." Ó, még 4 hibád van, ami miatt a nők kerülnek:

1. nem ismered a nőket,

2. nem becsülöd őket,

3. bedőlsz a saját sztereotípiáidnak,

4. ostoba (1-es pont) és lenéző vagy (kettes pont) velük szemben, de a szádat erről nem tudod tartani.


Megérdemled az egyedüllétet! Megdolgoztál érte, Bazsi.

2021. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ahogy olvasom a csörtét a válaszolók és közted, egy valami feltűnt: te nem beletörődtél a helyzetedbe, hanem te tehetetlen vagy vele szemben.


Mikor és miért válsztotad ezt a gyávaság-gyengeség kombinációt? Válszod indokold.

2021. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
24: Ja, nyilván. húszmillió negatív jelzőm lehet még.
2021. okt. 1. 14:05
 27/30 A kérdező kommentje:

26: Igen, próbálkoztam, küzdöttem. Nem sikerült. Nevezhetjük gyengeségnek meg gyávaságnak is.


Miért gyávaság az ha valaki megunja hogy valaminek semmi eredménye és inkább olyan dolgokkal foglalkozik amiben van sikerélménye is, van látszatja is?

2021. okt. 1. 14:07
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Én olyan szívesen megnéznék már rólad egy képet😅 tiszta legenda vagy itt q gyakorin. Aztán a végén kiderül hogy 10/10 es pasi vagy.
2021. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer priviben szóba álltam ezzel a Balázs nevű kérdezővel. A 2. vagy 3. mondatváltásnál már képet küldött a farkáról. Értelmesen beszélgetni nem lehet vele, mrt 1-2 félmondatnál többre nem futja neki. Ja és a farka kicsi vörös bozontos.


Szerintem se erőltesd a dolgot kisfiam.

2021. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Jelenleg már nem foglalkozom az ismerkedéssel, helyette olyan tevékenységekbe fektetek energiát, melyekben örömömet lelem és sikerélményeim vannak"



Helyes!



37F incel

2021. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!