Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti mivel igyekeztek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mivel igyekeztek jó benyomást kelteni első randin, illetve alapjáraton folyamatosan fenntartani a férfi érdeklődését?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Magamat adom, és ha ez tetszik neki jó, ha nem akkor ennyi volt. Amúgy nyilván ápolt vagyok, normális, érdeklődő és engem is sok minden érdekel, de senkinél nem fogok pedálozni vagy megjátszani magam, és ezt egy férfitől sem várom el. Más szóval: ne azért legyen ápolt meg normális, mert jó benyomást akar tenni, hanem mert alapból ilyen,különben nem érdekel. És ez oda-vissza így működik.
2021. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok ezzel, hogy akinél erőlködés nélkül alakul a beszélgetés, az jó. Ha vannak kinos csendek, meg egyikünk se tudja, miről kéne beszélgetni a másikkal, nem találunk közös témát, azt nem kell erőltetni.
2021. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint az 1-es. Nem játszom meg magam, mert azt nehéz hosszútávon fenntartani.
2021. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elcsépeltnek hangzik de soha nem próbáltam mást mutatni, mint aki vagyok. Mindig személyesne ismerkedtem, így nem is volt erre igazán lehetőség, hogy felépítsek valamit és azt adjam elő. A legtöbb esetben még szép ruha meg smink se volt rajtam, mert általában rendezvényeken ismerkedtem, szóval csak úgy voltam, ahogy, nem szépítettem ki magam. Ennek ellenére sosem volt gond az ismerkedés.
2021. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinosabban öltözöm, mint egy átlag hétköznap, többet pepecselek a hajammal, kicsit több smink.

Próbálok minél többet beszélgetni, érdeklődést mutatni a másik fél mondandója iránt. Amúgyis jó hallgatóság vagyok, ez nem esik nehezemre. Olykor bedobok egy-egy mosolyt, nevetést. Persze csak akkor, ha szimpatikus a randi partnerem, mert amúgy nem áll szándékomba hiú ábrándokat kelteni és túltolni az egészet, mert kosarat adni szegénynek egy félreértett non-verbális reakció miatt elég kellemetlen nekem is.

2021. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Elmegyek a randira! Ha ez nem elé, van helyette ezer másik
2021. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magamat adom, ha a másiknak tetszem így, akkor szuper, ha nem, akkor így járt, így jártam.
2022. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!