Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalja ezt molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt molett nőként? Az utóbbi években eléggé meghíztam, ami ellen folyamatos diétával és mozgással próbálok tenni. Az edzőteremben furán néznek, amikor randizni mennék, a nők kiröhögnek, hogy "mit képzelsz magadról".

Figyelt kérdés
Én is tudom, hogy nem jó a túlsúly, de teszek ellene folyamatosan, és magamhoz képest jó úton vagyok. Miért kell szándékosan tönkretenni egymás életét?
2021. márc. 13. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez a rosszindulatú emberek országa. Ez van. Olyanokkal barátkozz akik szintén meghíztak és ők is próbálnak lefogyni.
2021. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Te csak ne sajnáltasd magad, ti kövér nők is mindig beszólogattok a vékonyaknak, hogy “jaj hogy le vagy fogyva, eszel te rendesen?”, “elfúj a szél” meg hasonló rosszmájú megjegyzések. Az már egyből nem tetszik, ha ti is kapjátok az ívet, igaz? Amúgy az emberek már csak ilyenek, mindig lesznek olyanok, akik rosszindulatúak és osztják kéretlenül a megjegyzéseiket. Csak próbáld meg ignorálni őket.
2021. márc. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Sose tapasztaltam ilyet kövér nőként.

A kutyát se érdekli, hogy szoktam-e randizni, mondjuk nem is hirdetem. Konditeremben meg inkább azt tapasztalom, hogy a többség segítőkész, értékelik, hogy teszek magamért, nem csak nyafogok.

2021. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kedves 2. válaszoló, nem sajnáltatom magam, csupán érdekelne, hogyan lehetne eljutni ebben az országban a célunkig úgy,hogy lelkileg is épek maradjunk. De nagyon igazad van,a kérdésem ebben a formában nem világos szemantikailag, és fogalmazhattam volna jobban. :) Neked is köszönöm azért! És sajnálom,ha ezt tapasztalod.. Pedig a soványság sokkal kevésbé veszélyesebb egészségügyileg, szóval biztosan csak irigy, aki ezt mondja Neked!

2021. márc. 13. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem tapasztaltam ilyet, mondjuk nem is figyelek másokra annyira. Annyi a gondom mindig, hogy nem jut energiám másra.


Mondjuk az edzőtermet nem értem, én sok helyre jártam, de soha nem néztek ki sehonnan.

2021. márc. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

#4

Én nem sovány vagyok, hanem sportosan vékony. És gondolom pont azért szólogatnak be, mert irigyek :D De tény, hogy a sokadik ilyen megjegyzésnél már az ember életkedve is elmegy. Én ezért nem szoktam soha senki külsejét kritizálni. Kár, hogy nem mindenki gondolkozik így. Szóval megértelek. De légy büszke magadra és ne hagyd, hogy letérítsenek az útról :) A rosszindulat mindig irigységből fakad!

2021. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"Te csak ne sajnáltasd magad, ti kövér nők is mindig beszólogattok a vékonyaknak, hogy “jaj hogy le vagy fogyva, eszel te rendesen?”, “elfúj a szél” meg hasonló rosszmájú megjegyzések."

A neked beszóló kövér nők nem egyenlőek a kérdezővel.

Nem lehet mit kezdeni a rosszindulatú lényekkel. Őket kielégíti az, ha belegázolnak mások lelkivilágába. Ettől érzik magukat feljebbvalónak másoktól, holott csak alábbvalóak lesznek a bunkó megjegyzéseik miatt. Tanuld meg őket ignorálni, vagy vágj vissza. Nekik is vannak érzékeny pontjaik, amik bizony nekik is nagyon tudnak fájni, ha valaki eltalálja. Én személy szerint visszavágok, utána kuss van részükről, mert látják, hogy nem kis pisis vagyok, akiken kényük-kedvük szerint köszörülhetik a rosszindulatú nyelvüket, pofájukat.

2021. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Milyen nők röhögnek ki, ha randizni mész? Kollégák? Mert tuti nem barátok... Mégis kik? :D

Valószínűleg irigyek, mert nekik nem jön össze egy randi sem, neked meg igen.

Ne hagyd, hogy lerombolják a lelkesedésed, nyugodtan szólj vissza, hogy nevethettek, én meg majd jól érzem magam helyettetek is a randimon. :)

2021. márc. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

"érdekelne, hogyan lehetne eljutni ebben az országban a célunkig úgy,hogy lelkileg is épek maradjunk"


Úgy,hogy a célra fókuszálsz,nem az akadályokra."Kutyaugatás nem hallatszik az égig."

2021. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!