Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dolog ez már, hogy rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez már, hogy rám ír ismerkedni, de folyamatosan egy másik csajról beszél nekem?

Figyelt kérdés

Miért beszél valaki az előző nőről, akivel ismerkedett?

Hogy a csaj a nyomában van és félve ír, mert ki tudja, nem - e én vagyok az. Mondtam neki, hogy biztos azért van rád kiakadva, mert tettél érte, hogy így legyen. Persze ment a terelés, hogy állítólag a lány kicsit túlgondolta a beszélgetéseiket. Én meg úgy gondolom, hogy valaki akkor gondolja túl, ha valamit elhitetnek vele. És miért kell a másikat utána szidni meg ráfogni, hogy kizárólag a nő a hülye illetve egy 3.nak beszélni róla? Ti értitek ezt? Szét is váltam tőle, mert úgy kiakadtam, hogy eleve előttem szíd valakit utólag, akivel ismerkedett és igazából nem is ismeri illetve mert úgy éreztem, hogy valami felelősséget hárít és úgy állítja be, mintha a nő lenne a hibás kizárólag. Meg eleve, hogy erről ír ismerkedés címén. Mit gondoltok?



2020. aug. 11. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elcseszett fickó lehet. Tőle miért nem kérdezted meg, hogy most mégis indíttatásból írja le neked ezt? Adna a halál tanácsot neki, ha rám nem kíváncsi elküldtem volna a fenébe.
2020. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

PUA trükk.


Ezzel akar rávenni, hogy rámenj, és bebizonyítsd, hogy jobb vagy, mint a másik csaj volt.

2020. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Te honnan tudod, hogy ki kivel ír? Mert szerintem a srác nem magától mondta, hogy Gizi én XY-al beszélgetek? vagy igen? meg miért baj az ha valaki valakivel cseveg? attól még nem házasodik össze senki senkivel-vagy igen?:D
2020. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a picsbe.
2020. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyennel én is találkoztam. :D Tartott tőle, nem-e egy előző beszélgetőpartnere vagyok.
2020. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elhajtanám. Ha lelki szemetes nem gondol, ha manipulálni akar.

Egy normális ismerkedés ne a bánataról szóljon, főleg ne az évéről, meg főleg ne, ha csak levelező társ volt..

2020. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!