Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csodálkoznak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak egyesek hogy lelkileg megreccsentem és agyilag nem vagyok teljesen rendben miután 10+ éve folyamatos kudarc a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

0 barátnő, pár kaland de azok is főleg nálam sokkal idősebb nőkkel, akik már nagyon ki voltak éhezve.

Egy normális, korombeli fiatal nővel nem feküdtem még le soha.


Ronda vagyok, (photofeelerem pl. 2-3 pont között kaptam vonzóságra..), de élőben is látom hogy szinte minden nő undorodik tőlem.


+ csóró is vagyok, meg mellé sokáig voltam szenvedélybeteg alkoholista is.


F/30


2021. jún. 27. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi másnál sem jobb a helyzet...
2021. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Milyen nőknél próbálkoztál eddig?
2021. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nőként írom: aki hasonlóan "szerencsés", az egy pillanatig sem csodálkozik, maximálisan átérzi, átéli... A többiek véleménye pedig egyszerűen nem mérvadó, ugyanis fogalmuk sincs, milyen így élni. Ők sem viselnék jobban egyébként, csak ezt sosem fogják elismerni, és mivel nem is kényszerülnek elviselni, persze, hogy nagy a mellényük.
2021. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom, hogy nem vagy jól, már csak a 10+ év alkoholizmus miatt sem. De áruld már el, mégis mit tartanának benned vonzónak a nők? Ha már ettől teszed függővé a boldogságodat és ezzel magyarázod minden egyéb bajodat is, nem fordítva..
2021. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Légyszi akkor is legyen ennyi önreflexiód, mikor a szokásos hímsovi stílusodban gyalázod itt a nőket, köszi.

Érthetetlen, miért nem kelsz el....

2021. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy rakat no is ezt erzi
2021. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Nem érdekli a kérdezőt a nők problémája, ha elég ideje olvasod megérted.

Imád panaszkodni, ez az élete.

2021. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mostanra teljesen komolyan gondolom, hogy erre veri. Vannak napok, mikor csak úgy dönti magából a szemetet, gondolom, egyedül mi állunk szóba vele.
2021. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!