Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők által levegőnek nézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők által levegőnek nézett férfiak! Hány évesen fogadtátok el őszintén a sorsotok, mennyi ideig tartott nálatok ez a folyamat?

Figyelt kérdés

VIlágéletemben undorodtak tőlem a nők. De csak mostanra sikerült úgy ahogy elfogadnom ezt. Eddig toporzékoltam, őrjöngtem, vadul próbálkoztam.

30 éves vagyok most, olyan 15 éves koromtól próbálkozom nőknél.


Tehát 15 évig tartott ez nálam..


2021. okt. 1. 12:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia Bazsi! Mi van veled? Már azon kívül, hogy ország-világ előtt bejelented, hogy feladtad a személyiségefjlődést. Megvan még a piros pólód?
2021. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

A szélmalomharcot "adtam" fel. Minek olyasmivel hosszútávon foglalkozni ami nem vezet semmilyen eredményre?

Ha kettőt se tudsz dekázni 15 év után, nem leszel focista.


Ha nem megy a csajozás ennyi idő után se, miért foglalkoznék vele még többet?


Ja, vannak piros pólóim, és?

2021. okt. 1. 12:57
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyfolytában ezzel foglalkozol, mert kérdéseket írsz ki róla.
2021. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Bazsi, Bazsi, csak a sikertelen szokásaidat ismételgeted. Nem akarsz váltani valami gyümölcsözőbbre?


Azért kérdeztem a piros pólódról, mert az nem passzol hozzád: sápadtnak tűnsz benne.

2021. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha engem nem érdekel pl a golfozás, akkor nem írok róla kérdést.
2021. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

3: Hát mÉrdekel más férfiak tapasztalata is, akik hasonló cipőben járnak.


Csajozni nem csajozok egy ideje. Utoljára 2 éve hívtam el valakit randizni.


Ez elég bizonyíték arra hogy elengedtem a dolgot nem?

2021. okt. 1. 13:00
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra bizonyíték, hogy két év alatt nem találtál sikeres módszert. Semmi másra nem :(
2021. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

És akkor mi van ha sápadtnak tűnök benne? Semmi.


Sikeres módszer? Mondom, nem próbálkoztam senkinél. Pedig jó pár nő volt aki tetszett. De egyikhez se kezdtem el közeledni.


Miért? Meguntam hogy sose sikerül. Ráuntam a nőkre. Igazából nem nagy szám egy nő.


Fiúkkal is lehet beszélgetni, barátkozni.


A toszás meg sose volt számomra egy különleges dolog. Azok számára az akik állati szinten vannak.

2021. okt. 1. 13:03
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Őrültségnek azt nevezzük, amikor valaki újra és újra ugyanazt csinálja, és más eredményt vár.
2021. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tehát akkor eddig voltam őrült, most pedig kezdek normális lenni.


Ez felemelkedés.


Jó, szex nincs, és? Nem lehet vagánykodni a magánnyal a haveroknak, meg a közösségi médiába feltölteni az undorító nyáladzós barátnős fotókat.


Ennyit vesztettem.

2021. okt. 1. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!