Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon rosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosz paramétereim vannak?

Figyelt kérdés

165-170 magas vok ezt sajnos nemtudom mert régen méreckedtem xd

55 kg vagyok

barna haj kék szem pupilla körül ksi barnával

lányokkal mindig kedves vok de barátságnál közelebb nemmerek menni (önbizalomhiány)eléggé türelmetlen vok és néha lusta

zenét technot és rock ot hallgatok

hát nemtudok mást


2010. aug. 30. 22:32
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gáz a vékonyság, ha mellé minden más nagyjából oké, ez igaz. Én úgy értettem, hogyha minőségi nőt akarsz, akkor gáz. Nem a vékonyat fogják választani. Mint ahogy én sem a zsírcápákat választottam soha, nem jönnek be egyszerűen, ez van.

De ha felteszel itt mondjuk egy kérdést, hogy "lányok, 180 centi vagyok és 60 kiló, bejönnék-e nektek?", akkor szerintem úgy 10-ból 8-nak kapásból nem, úgy, hogy még nem is láttak, hallottak. Én is ezt írnám egy 170 centis, 70 kilós cápának.

Na mindegy, a lényeg, hogy magában nem olyan vészes, csak nem szabad párosulnia azokkal, amiket írtál:)

2010. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom én magam. Minőségi nőkkel voltam eddig és nem volt gáz. Engem választottak. :)
2010. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
2010. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
divatosan öltözködök és nemvok ronda ezt nemmondta senki a lányok szerint helyes vok de nekem vmiért nincs önbizalmam és nemtudom hogytudok ezellen tenni
2010. szept. 2. 13:29
 45/47 anonim ***** válasza:

Ezen mi nem tudunk segíteni. Olyanban kérsz tanácsot, ami rajtad műlik, a te "belsődön". Milyen választ vársz?

Legyen önbizalmad, ennél jobb ötletem nincs erre...

2010. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
olvass. művelődj. ez is elősegíti személyiség formálódást, illetve megtanulsz helyes írni is tőle. :)
2010. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
nemtudom miért ezzel a helyes írással jön mindenki,mikor csak elütjük vagy rövidítünk.....
2010. szept. 2. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!