Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon rosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosz paramétereim vannak?

Figyelt kérdés

165-170 magas vok ezt sajnos nemtudom mert régen méreckedtem xd

55 kg vagyok

barna haj kék szem pupilla körül ksi barnával

lányokkal mindig kedves vok de barátságnál közelebb nemmerek menni (önbizalomhiány)eléggé türelmetlen vok és néha lusta

zenét technot és rock ot hallgatok

hát nemtudok mást


2010. aug. 30. 22:32
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

És nekem jók?

177 centi 50kiló:D

20f

2010. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
sztem tökéletes én is elég vézna vagyok és nem tehet róla h ilyen mret mi így születtünk genetikailag ilyenek vagyunk nem birunk sokat enni :S de még mindig jobb mint a zugevők XD
2010. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Bocs, de giliszta vagy.

Legyél Emos, oda jó vagy, vagy hízzál de kurv.agyorsan!

2010. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Én szeretem a soványabb és alacsonyabb pasikat, csak a technoról szokj le.
2010. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Sokáig én is azt hittem, hogy azért nem hízok, mert nem tudok sokat enni. vékony vagyok, mint a szar, mindig is az voltam, nemrég elkezdtem tenni ez ellen, egyre többet eszem, és hízok. Plusz mellette edzés és porok. Ne itt sírj, hogy gázul nézel-e ki. Alacsony vagy és vékony, férfinál ez olyan párosítás, hogy 25 évesen majd itt fogod megkérdezni, hogy gáz-e, ha még szűz vagy, meg mi veled a baj.

Vékonyan is lehet csajozni amúgy, de ahhoz nagyon jó duma kell, ha más nem, részegen:) De alacsony+vékony, hát, az keményebb kategória már. FGF

2010. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Hát kb. Sp csőb*zi szeretőjét képzeltem el a leírásod alapján, ha pedig lány vagy bocsi mert akkor ideál vagy:)

2010. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

"Vékonyan is lehet csajozni amúgy, de ahhoz nagyon jó duma kell"

hát akkor nekem kibäszott jó a dumám akkor. ;D

180 cm és 52 kilo vagyok. Nem azt mondom h senki se jegyezte még meg h hízhatnék, de attól még az én farkamat szopták. :D

Nem tudom miért kell leragadni ennél...jó persze nem előny(pár csajnál igen).

itt ezzel van a gond:

"lányokkal mindig kedves vok de barátságnál közelebb nemmerek menni (önbizalomhiány)eléggé türelmetlen vok és néha lusta

zenét technot és rock ot hallgatok

hát nemtudok mást"

Hogy a fäszba akarsz nőt ha nem nyitsz barátságnál tovább? Miért vagy mindig kedves? Tévhit h azzal valamit ellehet érni, főleg ha az elejétől kezdve kis seggnyaló vagy, később persze nagyon is fontos h kedves legyél, de elején? amikkor okot se adott még rá a lány? szánalmas

Lusta férfi? kinek kell? Azt hiszed h érdekel egy nőt is egy olyan hímnemű aki otthon fekszik az ágyban és lesi a tévét? NEM.

Zene? ez szerinted számít? ez is csak azt mutatja be h mennyire sekélyes vagy, az utolsó mondatoddal és az ikszdével egyetembe.


20/f

2010. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

14:55: erről a részeges baromságról mikkor szálltok le? hány nővel voltál eddig? egyel se gondolom.

Mivel, tessék most figyelni:

AD1: az alkohol büdös, a nők nem szeretik a büdöset

AD2: nem szeretik a járni nem bíró, beszámíthatatlan bunkó büdös részeg embereket

AD3: részegen NEM lehet jó szöveget tolni.

AD4: azok írják ezt a részegen dumát akik amúgy józanul oda se mernek menni egy lányhoz se. :)


csókkkk

2010. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

megmondtad neki utolsó nem olvastam el de jolmondod XD

ha már itt kérdezgeted h jó vagy-e az már elég nagy baj-.-

önbizalomrol hallottál már??

ha az van és stilusod is van meg minden akk qrvára mind 1 h mekkora vagy. valakinek ugyis bejössz(ha máshol nem az ajtón)

2010. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

15:23

Hogy csinálod ezt?:D

Én is hasonló testalkatú vagyok(177 és 55kg kb.) és úgy vettem észre, hogy ez alapból kizáró ok minden nőnél.

2010. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!