Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez csak nekem volt rosz?

Ez csak nekem volt rosz?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőm feljött,és elkezdte levenni a boxerom meg stb...amikor én csináltam látszott rajta hogy élvezte,csiklóizgatás stb.De amikor ő elkezdte a farkam taperolni akkor lehuzta a bőrt,utánna azt szorongatta,annyira qvára fájt,hogy inkább felhuztam a boxert,de ő akarta tovább csinálni,nemtudom ti ezt fiuk élveznétek?Már nem egy lányal voltam,de ez rohadtul fájt.17/F
2011. szept. 4. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy mi fájt.. Megszorította, vagy mi..?
2011. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Chrisstian_ válasza:
100%
nálam is volt ilyen, egy exem annyira vadul csinálta, h rohadtul fájt. Nincs mit tenni meg kell mondani, h érzékeny műszer vegyen kicsit vissza! :D
2011. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Inkább erősen elkezdte huzogatni.Persze amikor már a bőr lentvan,onnan már nincs mit lejjebb huzni,de ő próbálta.
2011. szept. 4. 12:54
 4/13 B_la válasza:
rosz az aki roszra gondol.
2011. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 LuckyestLooser válasza:
ha fáj csak mond meg neki biztos megérti és viszavesz a dologból...
2011. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
xDDDDDDDDDDDD Hááááá akarta te meg nem engedted. Gyenge a faxod
2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetro ***** válasza:
mond neki hogy csinálja szájjal
2011. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Black&White válasza:
Mosson előtte kezet... Biztos homokozott előtte akkor nagyon csikarja... vigyázáá öreg.. :D
2011. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%
te meg hagytad magad?dugtál volna a puncijába körzőt!
2011. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cody78 válasza:
Van aki nincs tisztában az anatómiával. Én mikor feküdtem a hátamon várva a cumira, egy voltom lent hasalt a térdemnél a farkam értelemszerűen álló helyzetben a fejem felé néz. Simán kb 180 fokkal maga felé fordította, azt hittem eltörte, majdnem lerúgtam magamról. Van ilyen.
2011. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!