Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A paramétereim alapján ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paramétereim alapján ki mit gondol?

Figyelt kérdés
153 centi vagyok, 43 kg, derékbőség kb. 65 cm, vekony karok, lábak, pici kerek cicik. sotetbarna dus haj, barna szem. lábam 36-os. namost, 22 éves nő vagyok, nem egy gyerek. vannak olyan férfiak, akiknek az ilyen pöttömpannák tetszenek, és nem a bögyös-csípős hölgyek? (bögyös-csípős nem sértegetés.) illetve a férfiak az ilyen vékony, kis termetű nőket is NŐnek látják? néha még magam is úgy érzem, h "gyerek" vagyok, az alkatom miatt.
2009. ápr. 9. 23:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen tetszel!
2009. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Édesanyám is ilyen volt fiatalkorában. :)
2009. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
En jobban csípem az alacsonyabbakat mint a zsirafokat :D:D:D
2009. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nőnek látom az ilyen nőket is, mint te. Mellesleg, ha lesz egy pasi az életedben, akkor az nem a külsőd miatt fog szeretni, hanem a személyiséged miatt. Ezt ne felejtsd el.

És ami a lényeg, hogy ne érezd magad gyereknek emiatt. Mindenki olyan amilyen. Ha mindenki egyforma lenne túl unalmas lenne a világ. ;)

2009. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
EN detto mint Te,annyi külömbséggel hogy 153cm 55kg tehat van egy "kis" tulsulyom a hasamon es a csípömön,ja es egyenes hosszu hajam van.A paromnak jo vagyok igy ahogy vagyok,2éve.Szoval szeritem okés vagy,neagodj!
2009. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

félreértés ne essen, én meg vagyok nagyjából elégedve. nincs gondom a magasságommal se. sőt!

00:24-es válaszolónak meg : :D köszönöm szépen, h azt írtad, a pasi legalább nem a külsőm miatt lesz velem. ezzel mindent elárultál! :) tehát én nem lehetek szép. :) ugye?

2009. ápr. 10. 00:57
 7/16 A kérdező kommentje:
viccet félretéve, így van, a belsőm miatt lesz velem. de mielőtt megismerne, csak külsőleg lát, külsőleg meg mindenkinek van zsánere. én úgy veszem észre, a férfiak többségét nem érdeklik a kisebb, vékonyabb nők, talán mert egyszerűen nem látják őket nőisnek. ettől függetlenül én elég sok férfiúnak tetszem, meg udvarolgatnak is. viszont sokszor érzem azt is, h egyszerűen nem tekintenek rám nőként. ha például sima sportcipőben meg farmerben vagyok, tehát nem öltöztem túl nőiesen, akkor észre se vesznek. talán mert fiatalabbnak látnak. ez azért elég kellemetlen néha.
2009. ápr. 10. 01:04
 8/16 anonim ***** válasza:

a baratnom is ilyen picike, sot meg 1 kicsit kisebb!!!! ot neha zavarja a magassaga, de probalja ugy felfogni h kis aranyos es vedelemre szorul es ez a pasiknal sokszor be is jon. volt 1-2 baratja aki irto magas volt, eleg viccesen nezstek ki egyutt de en is mindig mondtam h jobb tul alacsonynak lenni mint tul magasnak. a magas baratnoimnek ha be akarok mutatni 1 pasit az elso kerdesuk h "jaj,magasabb mint en?:-s" ugyh szerintem orulj neki :)

en lany vagyok, de szerintem aranyosak es szepek a kis nok!!!! es egy lassan 50 eves ferfi ismerosom pont a napokban merengett el 1 picike csaj lattan h lassan megvenult es meg sose volt ilyen pici baratnoje es h menyire szeretne 1szer kiprobalni, de valoszinuleg mar erre nem lesz alkalma.

es meg 1 elony: en pl nagyon szeretem ha a baratom all es az olebe vesz, de en szinte 60 kilo vagyok ugyh igy nem birjuk tul sokaig. az alacsony vekony lanyok erre idealisak.

szerintem semmi okod aggodalomra, ahogy en latom rengeteg pasinak tetszenek a "pottompannak!" :)

2009. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem semmi gond ezzel a magassággal, mivel nem az lesz a döntő, hogy egy férfinak tetszel-e. Én is megnézem az alacsonyabb nőket, mivel nem vagyok magas a 175 centimmel. Ráadásul édesanyám is hasonló magasságú, mint te. De azt ugye tudod, hogy a bögyös-csípősnek semmi köze a magassághoz?..:D

2009. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erre csak egy mondat illik: Nem a méret a lényeg! lehetsz TE, magas, testesebb, vagy plázás, akármien jól nézel ki, ha belül nincs semmi, akkor az már messze nem jó:) egy nő, attól nő, hogy ad magára, ápolja magát, jól öltözködik, értelmes, aranyos, okos! sztem:)
2009. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!