Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A paramétereim alapján ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paramétereim alapján ki mit gondol?

Figyelt kérdés
153 centi vagyok, 43 kg, derékbőség kb. 65 cm, vekony karok, lábak, pici kerek cicik. sotetbarna dus haj, barna szem. lábam 36-os. namost, 22 éves nő vagyok, nem egy gyerek. vannak olyan férfiak, akiknek az ilyen pöttömpannák tetszenek, és nem a bögyös-csípős hölgyek? (bögyös-csípős nem sértegetés.) illetve a férfiak az ilyen vékony, kis termetű nőket is NŐnek látják? néha még magam is úgy érzem, h "gyerek" vagyok, az alkatom miatt.
2009. ápr. 9. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van akinek ez tetszik van eki ettől undorodik!!!ennyi!!nem vagy gáz dehordjál magas sarkút!!
2009. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
ha nem vagyok gáz, minek hordjak magas sarkút??
2009. ápr. 10. 22:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont ezek tetszenek :D
2009. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
szerinted minek?Mert törpe vagy!!!Jó hogy gyereknek néznek!!!Ez ovis méret!*
2009. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
inkább az alkatom legyen "ovis" méretű, mint az agyam! ;)
2009. ápr. 12. 13:59
 16/16 anonim ***** válasza:
A paramétereid alapján azt gondolom, hogy egy isteni kis aranyos tündérke lehetsz. :) Én mindenesetre imádom az ilyen kis "Pöttömpannákat", abszolút nőnek látom őket minden tekintetben, úgyhogy nyugi, van remény. :)
2009. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!