Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon rosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rosz paramétereim vannak?

Figyelt kérdés

165-170 magas vok ezt sajnos nemtudom mert régen méreckedtem xd

55 kg vagyok

barna haj kék szem pupilla körül ksi barnával

lányokkal mindig kedves vok de barátságnál közelebb nemmerek menni (önbizalomhiány)eléggé türelmetlen vok és néha lusta

zenét technot és rock ot hallgatok

hát nemtudok mást


2010. aug. 30. 22:32
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
16:22: kisugárzás, magabiztosság és értek a nőkhöz. :D ha ennyit tudsz, akkor mindent tudsz.
2010. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

16:40

Jól hangzik:)

2010. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

én pl 15 vok,175cm 56 kiló:D

általába tetszem a lányoknak "helyes" vagyok + jól csókolok;) és még csak beképzelt se vagyok: D

2010. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

15:28-asnak válaszolom.

Jó lenne ha megtanulnál olvasni édesem. Azt írtam, ha máshogy nem megy a duma, akkor részegen. Aki még részegen sem tud beszélni hülyeségeket, és nem lesz bátrabb, az gyakorlatilag menthetetlen.

Azt meg mikor hagyjátok abba, hogy látatlanban ilyen faxságokat mondtok, hogy egy nővel sem volt, stb. 28 éves vagyok, volt mindenben részem, ami ilyen korban általában lenni szokott.

1. nyilván nem egy teadélutánra kell beállítani seggrészegen egy kocsmából, büdösen, mint egy ork. Szoktak közösen is iszogatni fiúk, lányok, bulizás előtt, stb., tudod.

2. a seggrészegen dülöngélő, ujjukkal magukat hánytató férfiakat senki sem szereti, nem ilyenre gondoltam nyilván.

3. részegen lehet jó szöveget nyomni, elhiheted. Nem segg részegen, hanem normálisan részegen.

4. erre az elején már válaszoltam.


Van átmenet a jó és a rossz, a büdös és az illatos, a tűz és a víz között, ugyanúgy, mint a színjózan és a csontrészeg között is.


Csók!

2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
16:12-esnek pedig üzenem, hogy édes kevés az önbizalom, meg a stílus, ha 160 centi magas vagy, és kifejezetten még jóképű sem.MINDENKI a külsőt nézi meg először, ha az szar, akkor a belső már tök mindegy. Ezzel max. a nagyon csúnyák nincsenek így, nekik tök mindegy a külső csak legyen valaki. FGF
2010. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
165-170 az túl kevés, én 177 vagyok és még ezt is le szokták szólni a csajok.
2010. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

17:22:

Neked kéne inkább. :) Én értettem mit mondasz, te nem. Ha józanul nem megy valakinek a duma akkor a piától hogy fog? amitől tompulsz köztudottan.

Azt meg te magad írtad le hogy vékony fiúnak kevés az esélye, és azt is h te az vagy, ebből és a megfogalmazásból az következik h nem sok jóban volt részed. :)

1. szoktak, de ott se előny, bár ha mértéket tud tartani akkor nem annyira gáz, de én úgy vettem észre h előny ha valaki kitűnik a sok spicces és szakál részeg bunkó közül. Nem azt mondom h ne igyon, de pár sörnél többet ne.

2. részegről nekem ez jut eszembe, nem hiába.

3. olyat is amit úgy hívnak a lányok h bugyiszagattó? :D nem hiszem.

4. én is


Van, csak éppen nehéz megtartani az egyensúlyt. Arról ne is beszéljünk h majd akkor randira is részegen hívja a csajt? :D Ne nevetes már. :) Meg kell tanulni józanul csajozni, nem a piából kell bátorságot meríteni mert irtó szánalmas. Így max pár alkalmi kalandja lesz és kész.


16:12esnek meg hülyeséget írtál. Teljesen értelmetlen olyat mondani h jóképű meg szép. Ez mindenkinek más. Volt h elküldött egy 160 magas 80 kilos csaj, mert nem jöttem be neki. (ő se nekem csak bálnavadászat volt:D) Viszont nem egy és nem is kettő modellel volt dolgom, de ez is teljesen értelmetlen mivel haverom szerint meg csúnya az egyik. :D Szóval kinek mi. Próbálkozni kell. Mit veszíthetsz? Semmit. Kivéve ha véresen komolyan mész oda és világvégének tekinted ha elküld egy csaj. Ezt nem szabad, ne úgy menj oda h ő most kell neked. Érd el azt, h azt akarja h keljen neked. Nah meg persze sose állj le egynél ha nem adja magát, és tarts több vasat a tűzbe! :D

Ha meg 160 vagy akkor ne 190 magas csajjal kezdj...hanem 150el. Rettentő bonyolult. Mellesleg én ismerek pár lányt akinek egyáltalán nem számít a magasság, szóval ez mind mind csak kifogás és önhitegetés...a soványságra fogni...meg a magasságra. :) Véletlenül se azért nem kelletek a csajoknak mert unalmasak vagytok és bénák. :):):) bocs, de ez az igazság. én is voltam olyan mint itt néhányan.

2010. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
már volt 1 barátnőm tavaly és nemvok szűz de még csak 1 bnővel a hátam mögött nincs meg az önbizalmam a lányokkal
2010. szept. 1. 19:55
 39/47 anonim ***** válasza:

19:30-asnak.


Azt hittem csaj vagy bas_zod, mit küldöd akkor a csókokat, meg én is, mindjárt hányok:)

Hmmm, nem tudom, te miket szoktál inni. De miért tompulnál a piától? Ha mi bebas_zunk, eléggé föl tudunk pörögni. Nem pedig betompulunk. Akkor tompulok, amikor már járni nem bírok.

Jártam én is modellel (én csak 1-el), sőt, szinte csak csinos, igényes barátnőim voltak, a vékonyság tényleg gáz, de szerencsére azért magas vagyok és emberi alakom van, jól áll rajtam a ruha, és igényes vagyok. Divatos öltözködés, stb. (ezt a kérdező is jó, ha elolvassa).

Szerintem igenis ha józanul nem megy a csajozás, először piálva csajozzon, társaságban, kacérkodjon, flörtöljön, nem kell rommá innia magát, csak hogy megjöjjön az önbizalma. Aztán menni fog ez már józanul is, gyakorolni kell csak a piával egy keveset.

És a pár alkalmi kaland kezdetnek bőven elég is, azokon bőven tud gyakorolni, aztán majd jöhetnek a komolyabb kapcsolatok. De mondom, ezt csak akkor, ha gátlásos. Nem mindenki lehet akkor ász, mint mi vagyunk:) (pfffffff). :)

Amúgy én még helyes 150 centis csajt nem láttam szerintem, kevés van belőlük:) És szar lehet, amikor már a 20. csaj küld el, aztán a 40. is, ismerek ilyen embert is, ennyi csalódást feldolgozni nem egyszerű. De hát van, akivel kibas_zott a jóisten, ez van.

Jah, vékony fiúnak kevesebb az esélye, így helyes, de ez bőven kompenzálható elég sok dologgal. Ez tök reális, a csajok nyilván a jó testű palikat keresik, mint ahogy mi is a dögös ribancokat, de néha bele lehet csapni a jóba:)

Szóval kérdező, szűrd le ezekből, hogy mi igaz rád, aztán kezdj valamit magaddal, de ne keseregj, meg sajnáltasd magad. Járj kondizni, egyél sokat (de ne szemetet)és ne legyél beszari. :)

2010. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Most nagyjából egyetértek veled, alakul, de a vékonyságot mint hátrányt még mindig nem értem. Tényleg van elég sok csaj akinek vagy bejön, vagy egyáltalán nem érdekli. Persze ha hozzá 190 magas vagy, 38as lábad van, zsíros a hajad, az arcod meg úgy nézz ki mint egy rozmárnak akkor tényleg gáz, de nagyon ritka az h ne lehessen egy emberből egy erős közepest kihozni egy kis fantáziával és igényességgel.


csók(háhá :D)

2010. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!