Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak tényleg spontánabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tényleg spontánabbak a nőknél? Beszéltük hogy ma lenne az első randink, beszéltünk is már ma, de a találkozó még mindig nem jött szóba.

Figyelt kérdés

Nem tudom így készüljek vagy ne?

Rákérdezni azért nem akarok, mert ez az első randink. Így is én kezdtem az ismerkedést vele, szeretném hogy ő is egy kicsit érezze hogy kezdeményez.

Csak az a kérdés, hogy tényleg ilyen spontánabbak a fiúk?

Persze nekik alig kell idő hogy elkészüljenek


2021. aug. 30. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem spontenaitás kategória, hanem játszik az időddel. Ne hagyd magad ugráltatni.
2021. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem nemtől függ. A mi esetünkben pont a párom az, aki mindent előre meg akar tervezni és általában úgy kell nyüstölni, hogy benne legyen valmi hirtelen jött ötletben.
2021. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen spontán de ne első randin, és azért azt jó tudni hogy lesz e találka vagy sem, mert az ember úgy tervezi a napját.
2021. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Írt a találkozóról. De persze rögtön hozzám akarna feljönni...
2021. aug. 30. 17:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom már mit rontok el hogy csak dugásra lennék jó a fiúknak. Hogy nem tudok kifogni egy normálisat sem? Annyira csalódott vagyok....mindjárt sírva fakadok, hogy lehetek ilyen szerencsétlen
2021. aug. 30. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha rögtön hozzád akart felmenni, akkor fogd fel úgy hogy egy felesleges körtől kimélted meg magadat.
2021. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szökő évente van olyan hogy valaki tényleg tetszik, és tényleg így viselkedik...Tényleg nem hiszem már el, iszonyat szar érzés.
2021. aug. 30. 17:25
 8/13 A kérdező kommentje:
"rendelni akarja a vacsit"
2021. aug. 30. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vacsit akar rendelni. Dugni akar
2021. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendel egy pizzát vagy valami mást, és cirka 5000 ből van egy dugása. Még egy prostinál is többet fizet.
2021. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!