Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek cuki ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cuki ha valaki nagyon zavarban van/izgul az első találkozónál?

Figyelt kérdés

Mentem randizni egy fiúval, szinte egész végig én beszéltem. Mondta hogy ne haragudjak, olyan zavarban érzi magát, mert nagyon szép vagyok.

Volt már veletek ilyen?

28 a férfi


2021. aug. 29. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

nekem nem jon be az ilyesmi.

valamennyire cuki, ha mondjuk az elejen zavarba jon kicsit, mert annyira tetszem neki, de az, hogy egesz vegig zavarban van es meg sem mer mukkanni.. az bena. mi lesz igy kesobb?!

2021. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Tizenévesen még elmegy, de később nem.


Talán sosem látott még "nagyon szép" nőt?

2021. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez eddig mind szép és jó. De gondolom te nem sok mindent tudtál akkor meg róla, mi alapján döntöd el, hogy szimpatikus e?
2021. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem cuki. De fizikalisan ne okozzon neki problémát mert ugy nehéz bármit is csinálni. Ugy értem hogy nyugodtsagot szeretnek kozvetíteni a szivének és nem menekulsz vagy maradsz erzest mert annyira ra stresszel.


De amugy siman elofordul ilyen hogy a csodalattol nem tud mit mondani. Szerintem ezt vedd bóknak es később majd a tetteivel bizonyitja hogy tényleg így volt vagy sem.

2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy előttem írták, tinikorban elmegy, de egy 28-30 éves ne legyen már full zavarban...
2021. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as majd a kovetkezo randin.
2021. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28 évesen legyen már annyira rutinos, hogy ne én vigyem a hátamon a társalgást.
2021. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
28 evesen halal gaz, legyen zavarban az elso 10 percben, oke, de utana ne.
2021. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Az, hogy megszólalni nem tud, nekem annyira nem jön be.

Olyan volt már, hogy inkább sokat beszélt zavarában, vagy lekapcsol az agya egy pillanatra, ha közelebb hajoltam, annyira bejöttem neki, de nem volt kellemetlen, a beszélgetés zajlott normálisan, az aranyos volt.

2021. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze, beszélgetett, kérdezgetett.

De érződött rajta, hogy nem olyan felszabadult. Randi vége felé azért egyre nyugodtabb volt.

Így is 3,5 órás randira sikeredett.

Kíváncsi vagyok a következőre, ha lesz olyan, még csak azt beszéltük hogy lesz, de nem fixáltunk le semmit

2021. aug. 29. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!