Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek cuki ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cuki ha valaki nagyon zavarban van/izgul az első találkozónál?

Figyelt kérdés

Mentem randizni egy fiúval, szinte egész végig én beszéltem. Mondta hogy ne haragudjak, olyan zavarban érzi magát, mert nagyon szép vagyok.

Volt már veletek ilyen?

28 a férfi


2021. aug. 29. 15:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es én ezt 30 vagy 40 évesen is meg tudom érteni ha két mas nemzetisegu szeret egymasba. Elso randin lehet kevesebbet kommunikalnak aztan ha oldodnak utana csak eszukbe jut hogy van fordito alkalmazas is es kézzel lábbal is lehet kommunikálni. De a fordito alkalmazasnal nekem pl. Az lenne az elso mondatom amit leforditatnek vele hogy ha valami furcsat vagy bantot fordit akkor az nem az. A fordito nem mindig ismeri pl. Az angolok szólasait vagy szó jelentesbeli kulonbsegeit es lehet sorolni akkor egy masik nyelvnel is ugyanugy igy lehet. Bar vannak mar nagyon jo MI fordito alkalmazasok.


Szoval az hogy valaki csondben van az nem jelenti azt hogy nem csodalatos es nem jo ember. Tenyleg lehetett zavarban 30 évhez kozelitve. Inkabb azt kell ertekelni hogy nem ultetett fel hanem ott volt a randin. Ha szimpi akkor adj neki eselyt ne hallgass azokra akik ilyeneket irnak hogy azert ez necces. Lehet introvertalt a srac. Lesz masodik randi akkor csak oldottabb lesz vagy ha nem olyankor lehet setalni kene vagy idovel oldodik ahogy megvan a bizalom. Majd csak megszolal.

2021. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!