Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben ez a rosszul sikerült randi után? BŐVEBBEN LENT (19/L)

Figyelt kérdés
Megismertem online egy fiút (nálam kb. 5 évvel idősebb), aki elhívott egy randira. Először nem voltam benne biztos, hogy találkozni akarok, facebook-on veszekedtünk is, és le is tiltottam, majd valamiért feloldottam a tiltást és beleegyeztem a randiba. Ezen a tegnapi randin hallottam először a hangját, mert előtte sosem beszéltünk telefonon, csak képen láttuk egymást, ott helyben gyorsan rá is jöttem, hogy nem tetszik nekem, de nem jeleztem neki. A randi közben egyfolytában fogdosott, pedig rászóltam többször is, hogy hagyja abba, de hiába, folytatta tovább. A randi után este rámírt, mintha tökéletesen ment volna minden, de én le szeretném rázni, csak nem tudom hogy hogyan.

2021. aug. 10. 03:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még azt hozzátenném, hogy az italt nekem kellett kifizetnem, amire ő "meghívott" a randin.
2021. aug. 10. 03:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem értem, hogy ismerkedéskor mi juttat el odáig, hogy letiltsd, pláne, hogy feloldd..

Legyél őszinte! Megírod neki, hogy nem érezted úgy, hogy bármi alakulna, és ne keressen többet. Ha nagyon konkrét akarsz lenne, a ne fogdoss, te büdös bunkó is elhangozhat.

2021. aug. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mit csinalnek?! elmondanam, hogy nem akarok folytatast, mert nem passzolunk es kesz. ha nem erti meg, tiltas, torles.
2021. aug. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Fogsz te még dugni vele mert jelenleg nincs izgibb faszid
2021. aug. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha elsőre simán letiltottad, akkor most másodjára miért nem ?
2021. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség opció lehet?
2021. aug. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy érzem a tegnapi találkozásunk után, hogy mi ketten nem illünk össze. Ezért kérlek, ne keress többet. Minden jót kívánok Neked az életben." Ezt az üzenetet küldd el neki. A legtöbb ember egy ilyen üzenet után nem jelentkezik többet, vagy legfeljebb csak ő is elköszön. Ha pedig ez a fiú ezután is erősködik és írogat, egyszerűen tiltsd le.
2021. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg ennyire buta vagy kérdező?
2021. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Fogdos? Sosem találkoznék vele többet, erőszakos.
2021. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem finomkodnék.


Félre ne értsetek, egy normális randipartnert, akivel mégsincs meg a plusz, szépen utasítanék vissza. Egy erőszakos, fogdosós barmot viszont elküldenék oda, ahová gondolom.

2021. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!