Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben ez a rosszul sikerült randi után? BŐVEBBEN LENT (19/L)

Figyelt kérdés
Megismertem online egy fiút (nálam kb. 5 évvel idősebb), aki elhívott egy randira. Először nem voltam benne biztos, hogy találkozni akarok, facebook-on veszekedtünk is, és le is tiltottam, majd valamiért feloldottam a tiltást és beleegyeztem a randiba. Ezen a tegnapi randin hallottam először a hangját, mert előtte sosem beszéltünk telefonon, csak képen láttuk egymást, ott helyben gyorsan rá is jöttem, hogy nem tetszik nekem, de nem jeleztem neki. A randi közben egyfolytában fogdosott, pedig rászóltam többször is, hogy hagyja abba, de hiába, folytatta tovább. A randi után este rámírt, mintha tökéletesen ment volna minden, de én le szeretném rázni, csak nem tudom hogy hogyan.

2021. aug. 10. 03:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
#10: Racionálisan nincs igazad. Épp egy erőszakos embert célszerű tapintatosan elküldeni. Ha verbális agressziót alkalmazol, azzal az ilyen embereket provokálod, a "vesztes" pozíciójába tolod, s erre az ilyen rátarti, egoista emberek agresszióval, bosszúval reagálhatnak. Ez különösen akkor veszélyes, ha reális esélye van annak, hogy az illető ki tudja szimatolni, hogy hol laksz vagy dolgozol, vagy olyan közel laktok egymáshoz, hogy véletlenül összetalálkozhattok az utcán. A tapintat sokkal megnyugtatóbb megoldást szokott szülni.
2021. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nőt max használnék és eldobnék
2021. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt olyan nagyon túl gondolni. Írd meg neki, hogy köszönöm szépen azt, hogy találkozhattam Veled. Az együtt eltöltött idő után pedig azt gondolom, hogy mi nem egymást keressük. További minden jót kívánok Neked!


És ennyi.


Udvarias is voltál és a lényeget közölted és pont.

2021. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!