Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Nyáron kavartam egy fiúval az egyik buliban. Utána 2 nappal még találkoztunk is. Sokat beszélgettünk interneten is. Aztán így ez a kapcsolat megszakadt.. Azóta se értem miért. Aztán most lassan egy hete voltam bulizni. Ő is ott volt, de én nem igazán foglalkoztam vele. Majd ő keresett meg engem aznap este. Azon estén is együtt buliztunk. Majd amikor elindult haza azt mondta "majd beszélünk" !! Persze azóta nem írt.. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot. Hülyén és furcsán érzem magam ezek után.. Szerintetek mit csináljak? Beszéljek vele és kérdezzem meg tőle mit akar? vagy hagyjam a dolgokat megint csak így elfelejtve..? nem tudom :S


A piszkáló és sértegető kommenteket nem kérem. Köszi :)



2013. nov. 13. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Micsoda probléma...
2013. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A piszkáló és sértegető kommenteket nem kérem. Köszi :)"


ugye tudod, hogy ez olaj a tűzre? :D

2013. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet olaj a tűzre, de reménykedtem abban,hogy egyes emberek nem itt kezdenek majd el bunkózni. Tévedtem..-.-
2013. nov. 13. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz érzés számodra, hogy elfelejtve maradnak a dolgok, akkor beszélj meg vele találkozót, és ismerjétek meg egymást jobban. Lehet hogy fél megtenni a lépéseket, ezért azt tanácsolom ne nagyon várj a sült galambra.
2013. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre a normális,értelmes kommentelést :) Lehet megfogadom a tanácsodat!
2013. nov. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!