Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem lesz rövid mondóka!:D


Az egész történet alapja, hogy az iskolánk szervezett egy tanulmányi utat Londonba. Én és két másik haverom jelentkeztünk, befizettük, vártuk az indulás napját. Egyszer megbeszélést volt az úttal kapcsolatban, akik jelentkeztek összegyűltek egy teremben. Utána váratlanul 3 végzős, akik szintén jelentkeztek, odajöttek hozzánk, hogy nem szeretnénk-e egy házban lenni velük, mert a többieket vagy nem ismerik vagy szimplán nem szimpatizáltak velük. Mi ilyenkor másodikosok voltunk és (ettől függetlenül) belementünk. Igazából minden jól ment, összehaverkodtunk velük, esténként a mobil-házunkban iszogattunk, egyszer-egyszer elég rendesen.:D Én a héten nagyon jóba lettem az egyik lánnyal, az utolsó halloween-i buli után flörtöltünk, dumálgattunk. És így a bevezető sztori után, a lényeg. Utána a lánnyal még itthon egy kevés ideig beszéltünk, most már csak elvétve. Ugye ő már elballagott a suliból, megy egyetemre, én pedig itt maradtam. A valódi kérdés az lenne, hogy megérné-e elhívni valamerre, így hogy már "más körökben" mozog vagy csak várjak, hátha esetleg ő ír vagy valami (bár, ha eddig nem tette miért írna?). Ti mit csinálnátok jelen esetben? ui. A kiránduláson úgy tűnt, hogy nem csak az én irányomból volt szimpátia.



2014. aug. 31. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Szia, figyelj, minden kép írj neki, hogy mizus vele vagy valami, és ha haza jön valami, mindenképpen találkoznotok kell és próbálkozz, a remény hal meg utoljára! :)
2014. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépj
2014. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén, nekem is ez tűnik logikusnak, de miután hazajöttünk, hirtelen valamiért nem dumáltunk, meg semmi, és ezért gondoltam, hogy lehet felesleges lenne.
2014. aug. 31. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd el neki!Hívd el valami frankó programra!HAJRÁ
2014. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
írj neki :D nem írd el neki bocsi D:DD
2014. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kis városban frankó program nem sok van, de köszönöm :D
2014. aug. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!