Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozó előtt lányok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozó előtt lányok mennyit készülődtök?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy csak én szánok-e a készülődésre sok időt, vagy mások is ennyi időt töltenek. Szóval egyik nap kb . 7-kor írt egy ismerős, hogy találkozzunk, és sajnos abban az időpontban nem voltam otthon, tehát azt számolgattam, hogy 8-ra otthon lennék, majd gyors letusolnék, hajat mosnék, sminkelnék, és talán 9-re el tudnék készülni, de úgy már áttettük másik napra, mivel a pasi úgy gondolta, hogy rögtön el tudok dobni mindent, és hozzá menni.

Aztán pár nappal később ismét írt, de akkor is másik városból buszoztam haza éppen, leizzadva kissé, másnapos hajjal, és erősködött, hogy szálljak le hozzá közel, ne menjek haza, de végül azt a találkozót is áttettük, mivel ismét nem jutott volna idő arra, hogy hazamenjek, és rendesen elkészüljek a találkozóra. Nem vagyok minden pillanatban a topon, és utálom, hogy a pasik elképzelik, hogy majd 10 perc alatt randira kész állapotban vagyok. Azért az nekem még is csak alap, hogy lezuhanyzok, megmosom a hajam és legalább egy minimálisan kicsinosítom magam, csak az a baj, hogy sok időbe telik( + kiválasztani mit vegyek fel).

Én vagyok az egyetlen, aki ennyi időt szán a készülődésre? Vagy a pasinak van igaza és elég egy zuhanyt venni a találkozó előtt?


2021. aug. 4. 05:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
1-1,5 óra semmi, szerintem normális. Teljesen más lenne kapcsolatban, bár ha ismerősöd látott már nem fitten, frissen, simán leszállhattál volna a buszról, mert nem első benyomásról van szó.
2021. aug. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%
Borotválkozás, ha kávéztam fogmosás, WC. Több nem nagyon kell, így az átlagosnál nem többet.
2021. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%

2 óra kb.


Az en pasim neha ugy csinalja hogy kér arra h pakoljak be mindent es inkabb nála menjek a furdobe es mossam a hajam stb. Es olyankor jon nagyon hamar.


De olyan is volt h elkap sminktelen izzadtan is pl értem jön valahova azonnal ahol epp vagyok es elvisz magához. Olyankor nala csak gyors letusolok legalabb de ezen szoktunk is rohogni hogy most nekem ez olyan mint amikor egy bantu törzsből gyors lekapnak egy fáról egy nőt ugy a maga kócos valójában es viszik :D

Neki tetszik az ilyen is.

2021. aug. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát, én nem készülök ennyit. Gyors, de alapos zuhany, fogmosás, fésülködés, aztán felkapom az első kezembe akadó ruhát, és megyek. Minimalista ruhatáram van, ezért nem kell előtte órákat filózni és nem sminkelek. Borotválkozást nem találkozó előtt szoktam intézni, ezért azt nem kell.
2021. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Akár két óra is lehet, de az egy óra simán. Nagyon fehérbőrű lány vagyok erős szőrrel, szóval alaposan végig kell néznem magam mindenhol, nincsenek-e kósza szőrszálak az arcomon, lábamon, egyéb látható helyeken, mert a nap folyamán simán kinőnek. A hajam is nagyon bozontos, azt rendbeszedni, kivasalni nem két perc. Mosakodás, fogmosás, esetleg a ruha kivasalása, bár szerencsére a legtöbb cuccom nem gyűrődős.
2021. aug. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Másfél óra kb - zuhanyzás, hajmosás, körömlakk, smink, és kitalálni, hogy mit vegyek fel :D
2021. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
16%
Lányok, azt tudjátok, hogy a pasinak ugyanaz lesz a benyomása rólatok, mint ha negyed óráig készültetek volna?
2021. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ha hajmosassal, zuhanyzassal, sminkkel egyutt kesz vagy 1 ora alatt, az nagyon gyors. nekem ezekhez kb 2 ora kene.

de hajat ertelemszeruen nem mosok minden randi elott, csak ha mar zsiros.


egyebkent nekem is sokaig tart elkeszulni, de mondjuk a maximumot az elso par randin hozom csak. marmint mondjuk mar 1 honapja talalkozgatunk, akkor mondjuk mar belefer, hogy epp ne frissenmosott hajjal es friss sminkkel menjek hozza. nem kell erre ennyire ragrorcsolni, bar az elejen ertheto, ha mindent tokeletesre akarsz, de egy ido utan ezt ugyis el kell engedni.

2021. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy óra kell mindenképpen akkoris ha épp nem randi. Fürdés hajmosas és smink. Ruha kiválasztás nekem nem gond mert szinte minden holmim fekete és stílusban is minden megy mindenhez.
2021. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Én nem sminkelek, nincs sok ruhám, szőr marad imitt-amott, így zuhany (ha már ott vagyok, akkor azért 10 perc), hajmosás (nálam min. 10 perc), fogmosás (betegesen hosszú, kb. 5 perc + fogselymezés). Azért csak meggondolom magam ruha ügyben. stb.

Így egy óra.

De ez persze az első pár randira vonatkozik.

Nyilván ha már járunk fél évet, akkor nem készülődök ennyit.

Meg attól is függ, hogy nála vagy nálam leszünk-e vagy elmegyünk vhova.


Nem tudom, férfiak miért sírnak most meg ezen, hogy ez sok. Hát az ő kedvükért csináljuk, vagy mi... :)

2021. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!