Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozó előtt lányok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozó előtt lányok mennyit készülődtök?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy csak én szánok-e a készülődésre sok időt, vagy mások is ennyi időt töltenek. Szóval egyik nap kb . 7-kor írt egy ismerős, hogy találkozzunk, és sajnos abban az időpontban nem voltam otthon, tehát azt számolgattam, hogy 8-ra otthon lennék, majd gyors letusolnék, hajat mosnék, sminkelnék, és talán 9-re el tudnék készülni, de úgy már áttettük másik napra, mivel a pasi úgy gondolta, hogy rögtön el tudok dobni mindent, és hozzá menni.

Aztán pár nappal később ismét írt, de akkor is másik városból buszoztam haza éppen, leizzadva kissé, másnapos hajjal, és erősködött, hogy szálljak le hozzá közel, ne menjek haza, de végül azt a találkozót is áttettük, mivel ismét nem jutott volna idő arra, hogy hazamenjek, és rendesen elkészüljek a találkozóra. Nem vagyok minden pillanatban a topon, és utálom, hogy a pasik elképzelik, hogy majd 10 perc alatt randira kész állapotban vagyok. Azért az nekem még is csak alap, hogy lezuhanyzok, megmosom a hajam és legalább egy minimálisan kicsinosítom magam, csak az a baj, hogy sok időbe telik( + kiválasztani mit vegyek fel).

Én vagyok az egyetlen, aki ennyi időt szán a készülődésre? Vagy a pasinak van igaza és elég egy zuhanyt venni a találkozó előtt?


2021. aug. 4. 05:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
De miért lennél csapzott?
2021. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem volt frissen mosott hajam, ami találkozón engem zavar, és le voltam már izzadva előtte, semmi parfüm nem volt nálam akkor, hogy frissítsek magamon picit. Zavart volna, hogy nem frissen mentem volna hozzá, hiszen mikor pasival találkozok, szeretném azért a maxot kihozni.
2021. aug. 4. 15:15
 23/26 anonim ***** válasza:
16%
Akkor viszont azt nem értem, miért csak akkor zavar a nem frissen mosott haj, ha pasival találkozol? Mert ezt adom, igazad van, engem is zavar a nem frissen mosott haj, ezért mosom mindennap. Télen, nyáron, karanténban.
2021. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
6%
10-15 másodperc. Ennyi kell a ruha felvételhez, táska összekészítéséhez. Plusz 5-10 másodperc a szandáll felvételé, elindulás.
2021. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
#23 minden nap hajat mosni baromi egészségtelen, meg tök felesleges is
2021. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem felesleges, így érzem jól magam. Beteg pedig nem vagyok tőle.


Engem ebben az zavar, hogy ebből lesznek a nagy "lecsúszások" párkapcsolatban. Hogy eleinte illatcsíkot húz a másik maga után, pár hónap múlva meg mosatlan hajjal kaparja a pattanásait, és sehol a csinos ruha, amit első randikra felvett. Mindkét nemre értem.


Legalábbis ha elmegyek randizni egy sima kávézóba, és a férfi frissen borotváltan, öltönyben jön, akkor boldog leszek. Ha ezek után kiderül, hogy amúgy a hétköznapokban 3 napos borostája van, és kinyúlt farmer a mindennapi ruhája, akkor nemet mondtam volna.

2021. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!