Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozó előtt lányok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozó előtt lányok mennyit készülődtök?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy csak én szánok-e a készülődésre sok időt, vagy mások is ennyi időt töltenek. Szóval egyik nap kb . 7-kor írt egy ismerős, hogy találkozzunk, és sajnos abban az időpontban nem voltam otthon, tehát azt számolgattam, hogy 8-ra otthon lennék, majd gyors letusolnék, hajat mosnék, sminkelnék, és talán 9-re el tudnék készülni, de úgy már áttettük másik napra, mivel a pasi úgy gondolta, hogy rögtön el tudok dobni mindent, és hozzá menni.

Aztán pár nappal később ismét írt, de akkor is másik városból buszoztam haza éppen, leizzadva kissé, másnapos hajjal, és erősködött, hogy szálljak le hozzá közel, ne menjek haza, de végül azt a találkozót is áttettük, mivel ismét nem jutott volna idő arra, hogy hazamenjek, és rendesen elkészüljek a találkozóra. Nem vagyok minden pillanatban a topon, és utálom, hogy a pasik elképzelik, hogy majd 10 perc alatt randira kész állapotban vagyok. Azért az nekem még is csak alap, hogy lezuhanyzok, megmosom a hajam és legalább egy minimálisan kicsinosítom magam, csak az a baj, hogy sok időbe telik( + kiválasztani mit vegyek fel).

Én vagyok az egyetlen, aki ennyi időt szán a készülődésre? Vagy a pasinak van igaza és elég egy zuhanyt venni a találkozó előtt?


2021. aug. 4. 05:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Én lezuhanyzok, megborotválkozok, hajat mosok, fogat mosok, kisminkelem magam, felöltözök. Ez olyan másfél óra szokott lenni.
2021. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
4%
Én mindig 48 percet.
2021. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
2 óra.Mondjuk én képes vagyok a kádba felejteni magam 40 percig is.
2021. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyanannyit, mintha pl munkába mennék. 20-30 percet kb. Én ahogy teltek az évek úgy vagyok vele, hogy első randin is úgy fogok kinézni, ahogy általában szoktam. Ápolt és igényes vagyok alapjáraton, nem látom értelmét, hogy valami extra kikupált, kisminkelt verziót mutassak be magamról, amit amúgy normál hétköznapon sose csinálok.
2021. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%

Hajmosással együtt kényelmesen másfél óra, anélkül háromnegyed-egy.


De én is csak az elsö pár randinál vetek be mindent, ha pedig tuti nem lesz szex, mert pl. egész napos biciklitúrára megyünk, vagy vízpartra, akkor nem tusolok le csak a találkozó miatt.


30N

2021. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%
Hát most elég igénytelennek érzem magam, mert nem zuhanyzom találkozók előtt. Persze ha edzésről megyek, simán, de itthoni fetrengésből... nem tudom. Hajat nem kell mosnom, mert azt minden nap mosok, a körmöm mindig lakkozva van. A hajamat max 10 perc alatt megcsinálom csábosra, sminkben színeket nem hordok, az is kb 10 perc. Ha most szólna valaki, hogy talizzunk, fél óra alatt meglennék.
2021. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Haverral talalkozas elott, vagy elso-masodik randi elott?

Szerintem a legtobben a randirol irtak.

2021. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is.
2021. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
En is 1,5-2 órát szoktam készülődni az első időszakban :) Normális
2021. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nagyon sok esetben kérdéses az az egy óra, hogy sikerül-e, mivel ha kádban fürdök, akkor nekem is eltart 1,5 órát, vagy buli előtt akár 2 óráig is tudok készülődni.

Nem sima találkozóról van szó, tehát én elég rosszul éreztem volna magam a bőrömben, ha csak úgy csapzottan le kellett volna szállnom.

2021. aug. 4. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!