Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is elköveti azt a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elköveti azt a hibát udvarlásban, hogy túl türelmetlen és sietteti a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nincs türelmem udvarolni, hamar ki szeretném mindig deríteni hogy áll a szénám a lánynál, ezért olyan döntésre kényszerítem aminek az esetek többségében egy “nem” lesz a válasz.


Persze ha nagyon jól nézel ki akkor a testiséget akár 1 óra alatt is el lehet érni, max 1 nap, de átlag vagy kicsit átlag feletti külsővel azért sokat kell udvarolni. De ehhez nincs sok türelmem mert én is olyan gyorsan akarok dolgokat mint Jóképű Józsi, és ezért belebukok és inkább elmegyek fizetőshöz.


Nektek is van ilyen dilemmátok?


2021. aug. 26. 15:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9


Próbáltam de egyéjszakáshoz nem nézek ki elég jól.

2021. aug. 26. 16:35
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg marad a prosti. De ne szegény komoly kapcsolatot akaró nőket zaklasd azzal, hogy miért nem dobja le a bugyit 2 perc alatt... ők Helyes Henriknek sem dobnák le annyi idő alatt. Az egyájszakásos libák dobják le annyi idő alatt.
2021. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12


Hát nem tudom, ha ez igaz. Szerintem minden lány hamarabb ledobja Sármos Sándornak.

2021. aug. 26. 16:56
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akinek komoly kapcsolat kell, és komolyan gondolja, az vár. Inkább az szokott lenni, hogy elküldi a pasit, ha nem jön be neki, nem az, hogy váratja. Aki meg hátsó szándékokkal ismerkedik a neki nem tetsző pasival, az meg pont meg akarja tartani, és nem fogja hónapokig váratni... nyilván nem az ekső 2 randin, hogy ne tűnjön egybites k...nak, de annyit kivár a DonJuannal is.
2021. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem is komoly kapcsolat kell, hanem csak dugás.
2021. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15


Kiéhezett állapotban nyilván a dugás a prioritás. Ebben nincs semmi meglepő. A szerelemben való beteljesedés csak a fiziológiai igények kielégítése után szokott képbe jönni.

2021. aug. 26. 17:43
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Fiziológiai igénynek akkor lehetne nevezni, ha neked is a fajfenntartás lenne vele a célod. De gondolom, gyereket nem akarsz belőle. Amúgy meg emberek vagyunk, pont azért fejlődtünk tovább az állati szintről, mert már nemcsak az ösztöneinknek élünk, és tudunk érzelmeket táplálni a másik iránt b...s nélkül is, jobb esetben azt egy plusz öröm.
2021. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Érdekes, nálam és a legtöbb embernél nincs szex amíg nincs érzelem.
2021. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18


Nálatok nőknél talán így van

2021. aug. 26. 19:51
 20/22 anonim ***** válasza:
Nálatok férfiaknál is így szokott lenni, pláne, ha hosszú távú kapcsolatot kerestek. Szerintem ne hazudd a nőknek/lányoknak (se magadnak), hogy hosszú távra keresel, nyilvánvaló, hogy egy éjszakás a cél. Rám sem várnál pár hónapot.
2021. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!