Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja, hogy nem szereti a túlzott jópofizást ami udvarlásba torkollik akkor mire gondol?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szereti, ha udvarolnak neki.
2012. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem szereti, ha udvarolnak neki.
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szereti ha udvarolnak neki. Mert ezt minden nő szereti. Csak Te ne udvarolj neki, mert nem vagy az esete! Nekem is volt egy szuper barátnőm. Mindent együtt csináltunk. Még úsztunk is együtt pucéran! És amikor szerelmet vallottam neki, szó nélkül faképnél hagyott. Nem válaszolt az smsekre. Kinyomta a telefont. És amikor személyesen kérdeztem: csak annyit mondj mi a baj! Mivel bántottalak meg. Csak azt mondta tudod Te azt nagyon jól. 6 év barátság egy perc alatt köddé vált. Mindez egy szó miatt: szeretlek. Nehéz a nőket kiismerni. Sokszor ők maguk sem tudják mit is akarnak valójában. Azóta eltelt 8 év. És ha összefutok vele, ugyan köszön, de látom a szemében a megvetést. És ez nagyon fáj! Úgyhogy csak havernak kellesz neki ennyi!
2014. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!