Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy nő de van barátja, akkor ezért visszafogjam magam az udvarlásban, vagy majd a nő eldönti mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a pasiját, nem tudom jó vagy rossz a kapcsolata. De nem is érdekel.

2015. okt. 9. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hagyd. Ha nem lenne neki jó a jelenlegi kapcsolata, és tetszenél neki, akkor téged választana. De nem szép dolog belerondítani mások boldogságába.
2015. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csomó nő csak úgy benne van egy kapcsolatban de már nem érzi jól magát. Persze minden eset más.
2015. okt. 9. 11:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sokadrangú haverom barátnőjébe évekig szerelmes voltam, de nem volt képem lépni, aztán egyszer részegen buli után beszélgettem egy parkban egy igen érdekes fickóval, tulajdonképen csöves volt, de ő vándornak nevezte magát :D

Meghalt a felesége és a gyereke és akkor feladta az életétvés azóta gyalog járja európát, na az ő hatására döntöttem úgy, hogy egyszer élünk, lépni kell, uh belerondítottam a kapcsolatukba, aztán 2 évet jártunk, most viszont már 4 éve házasok vagyunk...

Ha tetszik/szereted a csajt, próbáld meg... Csak egyszer élsz, most kell mindent megtenned a boldogságért...

Ha nincs esélyed és szereti a pasit, akkor legalább megtudod, hogy kár próbálkozni is, ha meg jobb vagy a pasinál, azzal szerintem csak jót teszel mindkettőtöknek, sőt lehet még a pasit is megvéded egy hosszútávú boldogtalan kapcsolattól...

2015. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nézd, megpróbálni lehet, legalább tudni fogod, mi van, csak ha az derül ki, hogy ő is megszokásból, kényelemből ragadt bele a kapcsolatba, akkor legalább annyit várj el, hogy annak vessen véget. Ha meg lekoptat, abból meg érts. :-)


Igen, ez tény, hogy sokan nem azért vannak kapcsolatban, mert annyira boldogok azzal az illetővel, sok a kapcsolatfüggő ember, sokan már csak akkor lépnek ki, ha van másik, addig meg "jó a meglévő is" alapon elvannak, akkor is, ha az egyébként rossz.


Derítsd ki, nála mi a helyzet.

2015. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha ugyanezt nő tenné,akkor már mindenki ítélkezne.
2015. okt. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 5/5 Időpont ma 12:13 - Nos, próbálkozni még nem jelent semmit, tehát nem. Nyilván a szeretői státusz már más kérdés, de ha a felek ragaszkodnak hozzá, hogy ne szeretői státusz legyen, és ha az derül ki, hogy a meglévő kapcsolat rossz, azt meg kell szakítani, mielőtt komolyabb dolog történne, akkor nincs ítélkezés. Részemről legalábbis biztos nincs.

Persze jobb lenne, ha a rossz kapcsolatban nem maradnának benne emberek tömegei, megszokásból, kényelemből, kivárásra játszva, vagy csak azért, mert ítélkeznek fölöttük, hogy "régen megjavították a dolgokat..." (igen, amit lehetett - teszem hozzá, ha ilyeneket látok).

2015. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem írjátok le hogy hány évesek vagytok!

Nem mindegy hogy egy 2 gyerekes mamát marsz el a férjétől, vagy egy 18 éves lányt hódítasz meg!

Nem volt olyan fontos számodra a kérdés hogy alaposan körbeírd, tehát a Nő sem fontos!

2015. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha bejön a suna akkor ne fogd vissza magad, de előtte vizsgáld meg, hogy szintben fölötte állsz -e a jelenlegi barátjának! Ha többet tudsz neki nyújtani (izmosabb test, magasabb vagy, jobb lakás, nagyobb bevétel és van további növekedési potenciál) akkor biztos a siker. Azon nem kell csodálkozni, hogy van barátja, a kismajom is csak akkor engedi el az egyik faágat ha már biztosan fogja a másikat, tehát ha te jobb vagy a jelenlegi faroknál, akkor biztosítsd róla kefélés után, hogy felvállalod, és akkor fogja kidobni a nyomingert.
2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy 2 gyerekes mamának is lehet olyan a házassága, amiből menekülni akar, csak nem mer...
2015. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Ha a párjával jó annak a nőnek a kapcsolata, úgysem tudsz "belerondítani". Ha meg nem, akkor előbb-utóbb nélküled is megromlana a kapcsolatuk, ez igaz.

Más kérdés, hogy ki akarna együtt lenni:

1. hűtlen, hazug emberrel

2. olyannal, aki bár nem klasszikus értelemben hűtlen, de a rossz kapcsolatnak csak egy 3. fél hatására tud/akar véget vetni

2015. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!