Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy nő de van barátja, akkor ezért visszafogjam magam az udvarlásban, vagy majd a nő eldönti mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a pasiját, nem tudom jó vagy rossz a kapcsolata. De nem is érdekel.

2015. okt. 9. 10:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

utolsó: 1. hűtlenségre nem venném rá. Inkább szakításra.

2. vannak ilyen kapcsolatok. Az vesse rá az első követ aki még nem volt lustaságból valamilyen kényelmes helyzetben, amiről tudta hogy sokáig nem tartható fenn.


- ez már csak ilyen.

2015. okt. 9. 23:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 2. variációt kiegészíteném, a lustaság helyett a kényszer is lehet egy erős visszatartó erő, ha valaki nem lép ki egy egyébként rossz helyzetből. Sőt, a kényszer rosszabb, mert a lustaságodért csak önmagadat okolhatod, a kényszer már bonyolultabb ügy.
2015. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

be lehet próbálkozni de csak sportszerűen: a jelenlegi barátjáról ne állíts hazugságot(pl hogy inkognítóban állatokat kínoz) és magadat se tupírozd fel(pl ha a csaj vega akkor te ne hazudd magadat annak hogy méltánytalul jó ponthoz juss a versenyben)

nekem meggyőződésem hogy a túlzott előzékenység miatt van annyi válás: az emberek békén hagyják azt aki kapcsolatban van csakmert xy hamarabb látta meg a csajt.... a csaj nem szakít mert rossz lenne a srácnak és egyébként is bedumálja magának hogy a pasija a tökéletes holott nem ismeri a kínálatot ami alapján ezt kijelenthetné.......aztán jópár év múlva gyerekes családanyaként rájön hogy valójában nem is érzi jól magát a férjével de rövidtávon gondolkozott csak korábban és igazodott a helyzethez amikor a hapsi össze akart vele jönni

2015. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az udvarlás még nem nagy bűn!

Ahhoz hogy lehessen valami, 2 ember kell!

De ha nem udvarolsz, sohasem fogja észrevenni hogy más vagy mint a mostani!

Udvarolj! De ne nyomúlj túlságosan!

DISZKRÉTEN!

2015. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
azért is tettem fel a kérdést, mivel pár hónapja lealáztak itt, hogy milyen eegy utolsó sz.emét vagyok, hogy szétszakítanék egy párt, csak azért mert tetszik a csaj.
2015. okt. 17. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!