Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is elköveti azt a hibát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elköveti azt a hibát udvarlásban, hogy túl türelmetlen és sietteti a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nincs türelmem udvarolni, hamar ki szeretném mindig deríteni hogy áll a szénám a lánynál, ezért olyan döntésre kényszerítem aminek az esetek többségében egy “nem” lesz a válasz.


Persze ha nagyon jól nézel ki akkor a testiséget akár 1 óra alatt is el lehet érni, max 1 nap, de átlag vagy kicsit átlag feletti külsővel azért sokat kell udvarolni. De ehhez nincs sok türelmem mert én is olyan gyorsan akarok dolgokat mint Jóképű Józsi, és ezért belebukok és inkább elmegyek fizetőshöz.


Nektek is van ilyen dilemmátok?


2021. aug. 26. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Front van ma, vagy mi ez a sok idióta nőutáló kérdés?
2021. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát amikor nekem csupán online ismerkedésnél joformán a kezem is megkérte egy srác de mint aki be van pánikolva hogy azonnal akar komolyra ne értsem félre higyjek neki nem kihasználni akar, etx


Az olyanokat én is azonnal dobom.


Azota annak a sracnak felesége lett meg kb 5 gyereke ahogy látom szal mas nő bekajálta..


Maradj mindig önmagad mert VAN aki magadért fog szeretni meg a gyors tempot szereti.


De ez a pr.stis dolog hogy ennyire nincs tartásod..az nalam hatalmas off lenne.


Mi van ha bemegyek szulni es veled járok. Végigs.god a bordelyhazakat..?

2021. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De miért sietsz ennyire? Ha valaki téged akar, az téged fog akarni 1-2 hónap múlva is. Az ilyen viselkedés nagyon kétségbeesett, úgy érezheti a másik, hogy ha összejöttök, akkor meg fogod fojtani, mert neked nincs életed. És ez alatt nem azt értem, hogy partiarcnak kell lenni, hanem ha randizol valakivel, az elején még kell az, hogy külön mentek haza, készültök a randira, várjátok, ez benne az izgalmas.
2021. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es...kérdező kamuzza a prostizást. Szöges ellentétben áll a mondandó első fele a második felével, a második fele kb tipikusan a visszautasított lúzer vergődése, szerintem még nője sem volt.
2021. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Front van ma, vagy mi ez a sok idióta nőutáló kérdés?


Már non-stop tolják. Szépség kategóriában is.

2021. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És ott miket írnak? Komolyan ez a vergődés már kiborító.
2021. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ott van


tetováltakat állandóan szidó (főleg nőket)

múltkor többször volt idősebb nők kinézetére vonatkozó kérdésnek álcázott gúnyolódás

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_.. meg ilyenek :D

meg bizonyos ruhadarabokat miért hordanak nők kérdés

még volt pár, nem jut eszembe. :) (igen, sokat lógtam mostanában itt)

2021. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs💁‍♂️ annyit érsz amennyit nyújtani tudsz.
2021. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a TopMaleJózsi 1 óra alatt szexel, az nem udvarlás, az egyéjszakás kaland. Udvarlás során tahóság azt elvárni, hogy a nő azonnal cuppanjon a farkadra rá. Akkor inkább ne ismerkedj komoly kapcsolatot akarást színlelve, hanem menj buliban spicces csajok közé ismerkedni, ott nagy eséllyel kapsz 1 óra alatt szexet.
2021. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

4


Igen, visszautasítottak, mert nem voltam türelmes és gyorsan akartam testiséget mint Helyes Henrik, ezért inkább elmentem prostihoz. Ebben nincs semmi kamu.

2021. aug. 26. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!