Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vették át a Nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vették át a Nők a kezdeményezést az udvarlásban?

Figyelt kérdés

[link]

Eről a cikkről is jöhetnek vélemények.



2011. jún. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én életembe 2,5 pasinál kezdeményeztem a felet nem tudom érthetően megmagyarázni még középúton vagyok...:P

Nálam össz-vissz 1 lépett úgy igazán pedig nem volt egy valamire való pasas, sajnáltam is, hogy én csak lejjebb húzom szegény önbizalmát, bár ahogy elnéztem volt neki, de az hogy mire fel nem tudom.

Jah meg egy csaj kerítőzött a pasija testvérével akart összehozni, de nem szeretem az efféle "próbáljátok meg azért, majd csak lesz valami" dolgokat, a srác sem strapálta magát, nekem nem tetszett, akkor meg mit erőlködjek azt hagytam...

Szóval magam helyzetét nézve a nők átvették a pasik szerepét, speciel engem nem zavarna ha így összejöhetnék azzal a sráccal akit kiszemeltem, mert nagyon nem másznak rám a pasik szóval még lekoptatni sem kell őket, de ha a nő lép akkor meg egyből elkönyvelik ribancnak.

21/L

2011. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem teljesen. Az igaz, hogy nagyon sok férfi fél kezdeményezni meg hasonlók, de szerintem a nők sem kezdeményeznek többször.


Igazából szerintem nincs kockázat. Például ha valaki aki nekem tetszik elutasít annak ellenére, hogy ápolt külsővel, kedvesen és udvariasan közeledtem akkor onnantól fogva nincs miről beszélni. Nem tudom megfogalmazni tárgyiasabban "nyál nélkül", de nem egymásnak lettünk teremtve.

Itt persze az is belejátszik, hogy teljesen ismeretlen volt (szóval nem baráti kör ismerőse meg ilyenek) és pl Budapesten lehet sose fogsz vele találkozni többet, de éppen ezért, ha viszont tetszettél volna neki lehet, hogy életed egyik legjobb lehetőségét szalasztottad volna el.


Azt viszont utálnám, ha a nők kezdeményeznének (olyan szinten, hogy ő szólít le). Nézzen rád félreérthetetlenül (mert az apró jeleket nem vesszük észre!) és hagyjon vadászni :)

2011. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

csak lejjebb húzom szegény önbizalmát, bár ahogy elnéztem volt neki, de az hogy mire fel nem tudom.


Első kommentelő ezt nem igazán értem, mindenkinek kell rendelkeznie önbizalommal, mert anélkül semmi sem menne. Anélkül képtelen lenne az ember normális életre.


A kérdésre a válaszom igen van benne valami...végülis a nők kezdeményeznek abban a tekintetben hogy ők döntik el legyen-e kapcsolat vagy sem. Manapság már nekünk férfiaknak kell kitűnni a tömegből, hogy felfigyeljen ránk a csaj, és elkezdjen ránk hajtani.

2011. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a saját bőrömön eddig még nem tapasztaltam, hogy átvették volna a kezdeményezést. Eddig, ha ismerkedtem lányokkal, mindig én kezdeményeztem, az most más kérdés, hogy elég gyatra sikerekkel, de mindig csak én kezdeményeztem, a lányok a kisujjukat se mozdították, még jeleket se adtak. De hát mit veszíthetek alapon én akkor is kezdeményeztem, persze csak ha bejött a csaj.
2012. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát manapság az biztos hogy bátrabbak a nők,mint régebben. De azért nem teljesen,vagyis bízom benne.Az mégis romantikusabb,hogy a férfi udvarol.Meg jobban a helyén van, nem a nőnek kell kezdeményeznie.
2012. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szándékosan alakultak így a dolgok,de muszáj a nőknek ézbe venni a dolgokta,mert már nem minden pasi képes erre.
2012. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nagymértékben átvették volna a kezdeményezést.Én nem tapasztalok változást ebből a szempontból de nem is várom el, hogy felszedjen ő, mondjuk attól még megszólithat, nem törik be a feje.


Amit a cikkben ir, hogy szeretik a lányok érezni, hogy hat a bájuk a pasikra, hát ez ilyen önbizalom növelés, de úgy állitja be a kiscsaj, mintha ez olyan nekik kijáró dolog lenne.Hát akkor én is elvárom, hogy dicsérjék a csajok, hogy milyen erős férfi vagyok stb stb, de nagyon sok esetben az egész bokolás, flörtölés egyoldalú.

2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ritka, de van ilyen! Elég kevés nőre jellemző ez, sokkal gyakoribb még mindig az, hogy a férfi kezdeményez. Én örülnék, ha kezdeményezne nálam egy nő, ha tetszene. Ki tudja lehet, hogy ő lenne az igazi!
2013. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 és már mért ne lenne ilyen? hidd el a világon nem csak önbizalomtól duzzadó emberek élnek akiknek tökéletes és felhőtlen a életük
2013. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már többször kezdeményeztem, de mindig csak beégtem vele, és le lettem szólva. Úgyhogy már úgy vagyok vele, jöjjœn a pasi, ha akar. 19l
2013. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!