Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki segítene nekem az udvarlásban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minek az? Ha külsőre bejössz a lánynak, lehetsz akármilyen béna, előbb-utóbb úgyis a tiéd lesz. Ha nem, akkor meg hiába a legromantikusabb udvarlás is.
2011. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az nekem is segíthetne ha létezik, mert évek óta senki sem tud...
2011. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kísérjelek el a randidra?
2011. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez első: Ez nem mindig van így ám, nehogy azt hidd
2011. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4.


Ez első: Ez nem mindig van így ám, nehogy azt hidd



DE EZ MINDIG ÚGY VAN . ébredj fel.

2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem egy szép lány elkísérhetne randira: Az én és az ő randijára!
2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért kellene segítség? Legyél férfi és szépen menj oda a lányhoz. A nők nem fognak kezdeményezni.
2011. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Közöld vele,hogy milyen csinos,hogy jó a haja,szép a szeme,vegyél neki csokit (I love Milka) ,virágot és hívd el moziba,vagy sétálni .
2011. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Légy magabiztos és bátor. A többi megy magától. És, ha látod a lányon, hogy tetszik neki a helyzet, lehetsz egy kicsit rámenősebb is.

L/19

2011. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bókolj neki, de csak finoman. Viszont arra vigyázz, hogy a bókok és "szép szavak" után tegyél is valamit, pl hívd el egy italra, vagy kérd el a számát meg ilyenek. Mert ha nem csinálsz semmit azt fogja hinni, hogy te is olyan alfahím vagy, aki ezer csajt megfektetett és csak a szája nagy :)

Ha együtt vagytok nézz sokszor a szemébe, néha érj hozzá, de ne fogdosd. Beszéltesd minél többet.

Bókokhoz még annyit, hogy mondj neki szépeket, de ne vidd túlzásba mert zavarba jöhet és nem tudja hogy lereagálni.

2011. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!