Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki segítene nekem az udvarlásban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csakhogy ez nem elég, tudni is kell valamit.

Ilyen senki által pontosan nem leírható, nem tanítható, de valaki született ezekre dolgokat: hogy önbizalom, viccesség, jó duma, szociális intelligencia, céltudatosság...

2011. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez mind pont nem számít. Megnyerő külső és vastag pénztárca a siker kulcsa.
2011. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Egyvisszahúzódó félisten sem kellene, mert nekem kell, hogy egy nagypofájú férfi legyen. Ezerszer inkább választanám a csúnyábbat, és az önbizalom a lényeg.

Az a feltételezés, hogy a pénz a lényeg meg baromság. Mintha minden férfi gazdag lenne, és minden nő szegény lenne.

2011. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sőt egyes női szinthez, még az önbizalom, meg ezek sem elegek.

Ez a tapasztalatom a nekem tetsző lányokkal.

Akinek nincs valami ismeretsége hozzá, vagy nincs vele valamilyen rendszeres kapcsolatban valami miatt, annak nem sok esélye van, hiszen az ilyeneknek 20 csávó van a sarkában hogy "járjanak má vele", és minek szánna időt egy 21. idegenre hogy megismerje..,

Lehet hogy lenne valami ritka kivétel is.

Szóval van hogy szerencse nélkül semmire sem lehet menni, nálam ez van.

2011. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én segítek 22L írj mailt ha gondolod.
2011. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!