Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fogadják a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadják a lányok a discoban a kezdeményezést?

Figyelt kérdés

Discoban elkezdtem közelebb táncolni egy csajhoz, szemezni vele, mögé beállni és táncolni. Majd kis hozzásimulás (persze nem egyből) és ő ezt kicsit hagyta majd utána picit arrébbállt, majd megint megpróbáltam és megint arrébbment kicsit. Közben egyszer kétszer rámmosolygott (később kiderül van barátja :( ).

Azt szeretném kérdezni, hogy a lányok szeretik ha ilyen módon küzdenék értük, vagy ha első reakcióra nem enged, akkor nemis próbálkozzak ?


És az ciki hogy pl 10-20 perc múlva egy másik csajnál is próbálkozok ? (mindkét csaj szempontjából, ha látták mindkét ismerkedési esetet)


2009. ápr. 20. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

tehát engem spec nem zavar ha odajön táncolni és ha bejön akkor meg főleg. ha nem tetszik akkor én a van pasim szöveggel koptatom le mert így nem esik neki szarul vagy de?

de egyépként akkor ciki ha a másik csaj a bnője és akkor elég ciki annak a csajnak akihez 2x mész oda.

de szerintem buli arról szól h tánc és nekem csak jobb lesz a kedvem utána ha odajönnek hozzám mert az jelzés számomra h bejövök neki legalábbis szerintem nem mész oda olyanhoz aki nem tetszik vagy de?

2009. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
ja 15/L
2009. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát hozzám aztán ne simulgasson senki idegen... Ismerkedni anélkül is lehet, bár eleve nem a diszkóban akarok pasit fogni. Táncolni jó ott meg nevetni, de ennyi. Aki hozzám érne csak úgy idegenként, arról nem a legjobb benyomáson lenne így elsőre.
2009. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha bejön a pasi, akkor nem zavar, sőt izgat a dolog, de ha nem jön be, akkor....
2009. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valóban elismerés egy csajnak ha valaki közeledik hozzá, és jó duma hogy van pasitok (mert kitudja), de azon az estén amit láttam legalább 6-7 másik gyerek próbálkozott nála, mind sikertelenül...


Simulás? Nem durván, és nem egyből, úgyhogy számíthatott rá, és nem is ellenkezett. Visszafogottan próbálta, és nem hirtelen. Változó ki hogyan reagál rá.

Volt egy másik gyerek akit láttam hogy odament a csajhoz, egyből megfogta a derekát+seggét, a csaj meg taszította el egyből, a gyerek nem akart elmenni, én meg hátrarántottam a gyereket (közelben táncoltam). Nekem akart ugrani láttam rajta, de vagy nem mert vagy nem akart balhézni...

2009. ápr. 20. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak attól fogadom jól aki tetszik.. nem szeretem ha mindenféle pasik rámmásznak és nemlehet őket levekaarni.. :SS
2009. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

basszus, ha van fiú akinél bejön a van barátom duma az mit keres még diszkóban? mjuk nem mindtha én járnék oda, de hát az em az én stílusom na ^^


És figy... ha van 500 csaj, mind az 500hoz odamész, 1perc/1csaj arányban, az egyik biztos hogy nem fog lekoptatni xD

Mé most ha az egyik csaj lekoptat már tilos ismerkedni? xD


Am meg a van barátom szöveg nagyrészt kamu, szal valami ellendumát találj ki U_U

2010. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!