Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiu vagyok és még 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiu vagyok és még 1 CSAJOM se volt egyszerűen lúzer vagyok az udvarlásba hogy kell? hogy kell udvarolni :$

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még mindenki az. várj még vele.
2010. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
60%
Ha megtetszik egy csaj,akkor vedd föl msnre és beszélgessél vele.Egy idő multán kérd el a telefonszámát,és ha odaadja akkor írj neki smst,csörgesd meg.És ha már eleget tudsz róla akkor kérdezz rá,hogy van e barátja.És ha azt mongya h nincs akkor kérdezd meg járna e veled... remélem tudtamn segíteni.sok szerencsét.
2010. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgy mondod, mintha le lennél maradva bármiről is...:) 14 évesen nincs abban semmi, ha még nem volt barátnőd.
2010. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: ezt lefeljtettem; és nem az számít, hogy hány csajod volt már, hanem hogy 1 kapcsolat meddig tartott! {testvérem (20) 2 éve jött össze a mostani párjával, és már lassan a házasság felé közelítenek.} szóval, szerintem nem attól pasi a pasi, hogy életében volt vagy 1000 csaja :)
2010. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
okés sokat segitettetek köszönöm :)
2010. jan. 8. 17:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, csak az MSNt ne....Személyes találkozás, beszélgetés, séta....ilyenekről nem hallottatok még? Tudd meg mit szeret, engem például totálisan le lehet venni a lábamról azzal, ha egy fiú elvisz az állatkertbe, és hoz nekem egy Kindertojást:D:D én ezt szeretem (ne meg persze a virágot) de mindenki más. BESZÉLGESS vele, ismerd meg, tudd meg mit szeret nagyon, és lepd meg vele, vidd el valahova, ahova szeret járni, ha jobb idő lesz, sétálj vele, jegyezd meg hogy milyen csinos, mosolyogj sokat, hallgasd meg, figyelj rá, törődj vele, légy kedves, megértő....és még sorolhatnám:) csak ne MSNen az olyan személytelen....

de amúgy egy kicsit sem gáz, hogy 14 évesen még nem volt barátnőd, én 19 éves vagyok, lány, és 17 évesen volt először barátom. persze akkor nyilván nem örültem neki...de 14 évesen még ráérsz.

Mindneesetre sok sikert!!!!

2010. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ne félj ettől, nem maradtál le semmiről még. Ha meg tanács kellene ezügyben akkor neten találsz "csajozásitanácsok"-at, a konkrét weboldalt nem akarom reklámozni, mert nagyon pénzéhes oldal, viszont vannak jó praktikák rajta.
2010. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyél mézet
2010. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Pf... -.-"

Ne sajnáld magad.Azzal csak ártasz és minél többször gondolsz arra,hogy lúzer vagy annál jobban az leszel és mégjobban úgy fogod érezni magad.Tapasztalat.Én a külsőmről gondolkodtam így,aztán elkezdtem pozitívan gondolkozni.Azóta minden jobb lett.

Képzeld,nekem meg még nem volt egy barátom sem és mindjárt 15 leszek.Mégsem érzem,hogy lúzer lennék vagy bármi.És tudod vannak ám jó oldalai is,hogy nincs barátom.Simán flörtölhetek helyes srácokkal,beszélgethetünk olyan dolgokról is a barátokkal amikről,ha lenne barátom nem lehetne,mert zavarná:D


Egyébként minden lányt máshogy lehet meghódítani.Az msn-t tényleg felejtsd el,mert az arra jó,hogy megkérdezd mi a házi,hol és mikor találkozol a haverral stb.,nem pedig ismerkedésre.

Mosolyogj,szemezz a kiszemelt lánnyal.Ha egy suliba jártok engedd előre a büfébe,köszönj neki,kérdezd meg milyen napja van.Ha pl.: bejárós vagy és egy busszal jártok engedd előre,alakítsd úgy a dolgokat,hogy ő szálljon fel a buszra előbb,aztán kérdezd meg,hogy leülhetsz-e mellé.Beszélgess vele.

Ne aggódj,lesz még annyi barátnőd,hogy el sem hiszed.

14/L

2010. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor lenne gáz ha már nemtom olyan 20 lennél vagy valami. Tényleg nem vagy lemaradva semmiről ;)
2010. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!