Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a megoldás egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy kapcsolatban, ha a pasinak nincs autója és jogsija sem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, közel 30 éve vezetek. Összejöttem egy férfival akivel utazgatunk. Természetesen az én kocsimmal.

Ez eddig nem is zavar, viszont fél éve így mennek a dolgok, és pár hónapja kezdett ez zavarni hogy mindig én viszem.

Nincs ebben semmi különös, az előző pasimnak sem volt kocsija, de vele nem is terveztem hosszú távra.

Ebbe a pasiba viszont kezdek beleszeretni. Nem került még szóba a dolog, de nem bánnám ha változtatna ezen a hiányosságon, végtére is nem olyan nagy ügy letenni egy jogsit és venni egy autót.

De nem akarom ennyire leosztani neki a lapokat mert kb nem sok közöm van hogy mit tesz az életével.

Nem vagyunk fiatalok, 40-50 közöttiek vagyunk korban, érthető hogy nem 3 bőröndöt szeretnék húzkodni az állomásokon, tehát a "lehet menni vonattal, busszal, taxival.. stb" nem opció, nem vagyunk tinik.

Hosszú távon viszont ez zavarni fog engem, de szerelem miatt nem dobnék el egy kapcsolatot egy ilyen kis apróság miatt.

Kérdés, hogyan hozzam ezt elő neki?



2021. aug. 20. 07:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
13%
Itt TE vagy az, aki vergődsz egyedül. NEKED okoz problémát, ő elmegy biciklivel, tömegközlekedéssel (ok, költsd hozzá utólag, hogy MINDIG viszi valaki - ez biztos nem annyira bosszantó, hogy megemlítésre került volna az alap kérdésben, kicsit sem feltűnően adagolod utólag a kamuinfókat, mert nem tetszenek a válaszok). TE vagy az, aki hisztikézel, hogy jajj, te nem fogsz busszal, vonattal nyaralni menni, mert letörik a körmöd, ha le kell emelni egy bőröndöt és húzni. De tudod, még mindig lehet taxival is menni a vonat/buszpályaudvarról, mai benzinárak mellett még lehet, olcsóbb is lesz a vonat/busz+taxi.
2021. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!