Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a megoldás egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy kapcsolatban, ha a pasinak nincs autója és jogsija sem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, közel 30 éve vezetek. Összejöttem egy férfival akivel utazgatunk. Természetesen az én kocsimmal.

Ez eddig nem is zavar, viszont fél éve így mennek a dolgok, és pár hónapja kezdett ez zavarni hogy mindig én viszem.

Nincs ebben semmi különös, az előző pasimnak sem volt kocsija, de vele nem is terveztem hosszú távra.

Ebbe a pasiba viszont kezdek beleszeretni. Nem került még szóba a dolog, de nem bánnám ha változtatna ezen a hiányosságon, végtére is nem olyan nagy ügy letenni egy jogsit és venni egy autót.

De nem akarom ennyire leosztani neki a lapokat mert kb nem sok közöm van hogy mit tesz az életével.

Nem vagyunk fiatalok, 40-50 közöttiek vagyunk korban, érthető hogy nem 3 bőröndöt szeretnék húzkodni az állomásokon, tehát a "lehet menni vonattal, busszal, taxival.. stb" nem opció, nem vagyunk tinik.

Hosszú távon viszont ez zavarni fog engem, de szerelem miatt nem dobnék el egy kapcsolatot egy ilyen kis apróság miatt.

Kérdés, hogyan hozzam ezt elő neki?



2021. aug. 20. 07:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
#16 A mi családunkban csak apámnak volt autója és jogosítványa, és mégis anyám hordott engem orvoshoz meg iskolába tömegközeledéssel. Szóval ha nem lett volna autónk, akkor is ugyanúgy eljutottunk volna mindenhova. Nem értem, miért tesznek úgy egyesek mostanában, mintha az autó létszükséglet lenne, és nélküle meghalna a család, főleg akkor, ha egy nagyvárosban élnek, ahol 7 percenként megy egy új busz vagy villamos...
2021. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21

Sajnos itt nem 7 percenként jár a helyi busz, azt hiszem meghalnál falun kocsi nélkül ahol a legközelebbi bolt is 24 km re van.

Úgyhogy nem tudtál meggyőzni, nem értem, meg kell halnod ha már valakinek vannak igényei ami alap? Elhiszem hogy neked nincs rá szükséged, városban nekem sem kellene mert nem használnám ki.

2021. aug. 20. 13:10
 23/31 anonim ***** válasza:
81%

22.


Dehat neked van autód, akkor ez nem lehet probléma.

2021. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23# Nekem nem probléma, bárhová eljutok, neki az.
2021. aug. 20. 13:23
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
A férjemnek nincs jogsija, autója. Nem lehet, mert szemproblémái vannak. Nekem szintén. Ha nagyon kell az autó, jön a családból valaki és segít. Amúgy meg megoldjuk tömegközlekedéssel. Számomra ez nem mérvadó, hgoy attól férfi a férfi mert vezet stb.
2021. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

24.


Na és őt zavarja? Miért nincs jogsija , nem beszéltetek erről soha?

2021. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
Engem is zavarna, hogy ez neki természetes. Ki találja ki ezeket az utakat? Mert így ő is használja az autót, mintha az övé lenne, csak nem vezet. Ha ez probléma, akkor tényleg vezessen, tegye le a jogsit, de tőle kellene megkérdezni, miért nem vezet?!
2021. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

8.vagyok

Egy idős lehetek veled, igen vezetek már több, mint 20 éve. Ha szétmennénk a gyerekeim apjával és megismerkednék egy pasival, aki egyébként szimpatikus és normális lenne, nem érdekelne az, hogy van autója. Annyira szánalmas a vergődésed, a nagy ellentét stb., mintha nem is tudom egy királyi családból származnál, mert vezetsz eny nyamvadt autót.

2021. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Egyszer szóba került, de úgy általánosságban mindenre rámondja hogy neki ez nem menne. Pedig csak idő és gyakorlás kérdése, nem egy orvosi diploma. Anyagilag nem hiszem hogy gond lenne, ez biztos nem akadály inkább az hogy nem hisz magában meg szüksége se volt rá mert városon belül biciklivel jár, távolabbra meg mindig viszi rokon, barát, én. De ha nem viszik neki úgy is jó, így nincs igénye se rá hogy legyen neki saját autó.
2021. aug. 20. 14:54
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

29.


Ha neki így jó akkor felesleges erőltetni szerintem.

2021. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!