Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a megoldás egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy kapcsolatban, ha a pasinak nincs autója és jogsija sem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, közel 30 éve vezetek. Összejöttem egy férfival akivel utazgatunk. Természetesen az én kocsimmal.

Ez eddig nem is zavar, viszont fél éve így mennek a dolgok, és pár hónapja kezdett ez zavarni hogy mindig én viszem.

Nincs ebben semmi különös, az előző pasimnak sem volt kocsija, de vele nem is terveztem hosszú távra.

Ebbe a pasiba viszont kezdek beleszeretni. Nem került még szóba a dolog, de nem bánnám ha változtatna ezen a hiányosságon, végtére is nem olyan nagy ügy letenni egy jogsit és venni egy autót.

De nem akarom ennyire leosztani neki a lapokat mert kb nem sok közöm van hogy mit tesz az életével.

Nem vagyunk fiatalok, 40-50 közöttiek vagyunk korban, érthető hogy nem 3 bőröndöt szeretnék húzkodni az állomásokon, tehát a "lehet menni vonattal, busszal, taxival.. stb" nem opció, nem vagyunk tinik.

Hosszú távon viszont ez zavarni fog engem, de szerelem miatt nem dobnék el egy kapcsolatot egy ilyen kis apróság miatt.

Kérdés, hogyan hozzam ezt elő neki?



2021. aug. 20. 07:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem vágott bele, annak gondolom hogy megvolt az oka, szerintem nem kellene erőltetni. Nem mindenki alkalmas arra, hogy jogsija legyen.
2021. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetnél vele mondjuk ha eddig még nem. tetted.
2021. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
En motivalnam ra, hogy csinalja meg. Ha nincs jo kifogasa, csak lusta, az nem tetszene. Mondjuk ha szeretek amugy vezetni, nem biztos, hogy zavarna, hogy mindig nekem kell, mondjuk egy nyaralasnal, bevasarlasnal, nyilvan a munkahelyere nem furikaznam, ami sajat dolga, azt oldja meg tomegkozlekedessel.
2021. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

"de szerelem miatt nem dobnék el egy kapcsolatot egy ilyen kis apróság miatt."

Ez a lényeg.

Számos oka lehet, miért nem csinált eddig jogsit, miért nem vezet...

Ha minden más stimmel a kapcsolatban, szerintem próbálj túllépni rajta.

Ha nem, ugorj bele egy bizonytalanba...

2021. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk nem mindenkinek van 400ezre jogaira meg egy millája autóra ami megfelel az asszonykának. Mert egy idő után minden zavarni fogja. Aztán jön, hogy nincs saját lakás, nincs vállalkozás, nincs milliós fizetés. Az ilyen kapcsolatok felszínesek, a szeretet és elfogadás már nem divat.
2021. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Valamiért gondolom tetszik neked és jól érzed magad vele.

Akkor miért a hiányosságokon lovagolsz? Azt tudtad, hogy te sem vagy az ő szemében tökéletes, csak nem foglalkozik vele?

2021. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
Ha autója nincs valószínűleg pénze sincs. Esetleg ez zavar?
2021. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, ha neked van, miért zavar, hpgy neki nincs? Eddig is mwgoldotta, ha ment valahová, ezután is meg fogja. Ha elutaztok valahová, akkr sem mennétek 2 autóval.
2021. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
Jaj ne! Ne szeress bele. Az ilyen pondrót már rég ki kellett volna dobnod! Ennyi tartás azért legyen már benned! Ha nincs jogosítványa meg autója, valószínűleg csóró - azonnal ki kell dobni! Hogy fog az ilyen elvinni a Maldív szigetekre?! Ne viccelj már! 40-50 évesen is legyél igazi NŐ!
2021. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

Hatalmas tróger leszek most mindenki szemében.

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol én cipeltem folyamatosan a pasas fenekét. Igen, cipeltem, mert lusta volt és motiválatlan, amikor megmelegedett mellettem, elkezdett kritizálni folyamatosan. Beszólogatott és feszített mellettem, mint a kiskirály. Szó szerint mindene megvolt mellettem, mindene. A reggeli kávétól a nyaralásig, amit én szerveztem és a nagy részét én fizettem... Tudjátok, én ebbe belefáradtam. Nő akarok lenni, nem cseléd. A férfi igenis legyen férfi, ezt pedig nem anyagiakban mérik, hanem abban, hogy lehet rá számítani, van életcélja, vannak tervei... Mindegyik hiányzott belőle. Meghagytam hát valami elvált, gyerekes nőnek, akinek megfelel albérletbe szülni meg buszon cipelni nyolc szatyrot. Sajnálom, ha hátszél nélkül össze tudtam magam kapni annyira, hogy ne legyek kiszolgáltatott helyzetben,szerintem jogosan várom el ugyanazt. Nem egymilliós kocsiról meg palotáról beszélek, nem. Hanem az önállóságról! Meg hogy ne olyan ember cseszegessen, aki baromira semmit nem tud felmutatni az életben. Csak ennyit!

Azóta találkoztam egy olyan szerelemmel, aki jelenleg nincs a topon, viszont szeretjük egymást és vannak tervei, sőt, tesz is értük! Nem dumál bele a dolgaimba, elfogad, becsül, igyekszik! Lényeges a különbség. Hiszen ő nem ül a cigarettafüstben, miközben sír, mire nincs lehetősége. Megdolgozik a jövőért. Nem abból áll a napja, hogy ül a gép előtt meg viteti magát. Mindössze ennyi...

2021. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!