Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal akivel nagyon jol erzem magam, ám az elejen minden szép és jo ugy ahogy annak lennie kell viszont a talalkozast szemelyesen meg nem ejtettuk meg,3 honapja tart a dolog viszont napokban kozolte, hogy o eddig erzett valami + amit mar nem es hogy szerinte csak baratok maradhatunk de meg os sem biztos magaban. Mit ne mondjak eleg nagy pofara esésnek ereztem, de nem ertem ha eddig pozitiv volt akkor most miert latja ugy hogy ha talalkozunk ez nem fog valtozni. Talan mas is van a kepben vagy csak csalodott es elzarkozik nem tudom, szamitok a segitsegetekre hatha van valami tapasztalat mert oszinten szolva mindent megtennek a lanyert bizonyos keretek kozott, de elegge melyponton vagyok most.:(

Ha lehet az agressziv lenezo kommenteket keruljuk. Ugy gondolom talan masnak is segithet ez a kerdes.

Koszi



2021. márc. 24. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, lelkisérült/bizonytalan netes lányok. Lehet fáradozni a "megmentésükkel", de többnyire csak időpazarlás. Engedd el.
2021. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Eltöketlenkedted.


Légy férfi, és mondd meg, hogy találkozni akarsz, és kész...

2021. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2/2

Pontosan ezt tettem most, de folyton csak azt hajtogatja hogy nem tudja hogy fog e erezni tobbet de valahogy nem ugy erzem ez nem tantorit el

2021. márc. 24. 12:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom. A srác húzta a találkozást, nekem azért is lett elegem.

Amúgy is várni kellett volna hogy találkozhassunk, de ha megbeszéltünk egy távolabbi időpontot, azt is elodázta.

Nekem ebből lett elegem. Meg hogy kivetítette rám a félelmeit, de ahelyett hogy megbeszéltük volna, csak hibáztatott.

Ha nem ez helyzet veletek, akkor nem értem.


Miért nem tudtok találkozni?

2021. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1

Egyelore igazat adok neked ebben, de ha nem probalom meg akkor ndm tudom a veget ami zavarna, hamar ennyi idot szantam erre talan meg 1 utolso neki futas aztan vagy siker vagy tapasztalat

2021. márc. 24. 12:52
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es

Semmit nem vetitek ki ra rendszeresen beszelgettunk minden reggel és este, o tett nehany celzast hogy talalkozzunk en faszul nem vettem eszre es nala elszallt a varazs elmondasa szerint, de nekem nem fer a fejembe ha talakozunk ez a csalodas nem torik meg... igy hat hiaba kozolte ezt ugy erzem ez meg nem tantorithat el

2021. márc. 24. 13:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Legalább megtanulod a töketlenség következményeit.
2021. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak barátoknál 3 dolog lehetséges! Vagy vele van baj, vagy veled, vagy mindkettőtökkel!
2021. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu, annyi különbséggel, hogy én 2 hét után "kiharcoltam" egy találkát, ami egész jól sült el. Olyannyira, hogy rá egy héttel az ágyába kötöttem ki, majd amikor jöttem el, még haza se értem, de már írta, hogy szerinte ez mégiscsak túl gyors volt, igaz, jó volt neki is, de nincsenek komoly érzelmei, meg hogy én türelmetlen voltam vele, meg úgyse működnénk együtt, stb... az a baj viszont, hogy én meg totál szerelemes vagyok ebbe a lányba. Lehet jobb lett volna várni... nem tudom.
2021. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ti komolyan ennyire ráértek idióta kis érzelmi analfabétákkal szarakodni?
2021. márc. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!