Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tanácsotok?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal akivel nagyon jol erzem magam, ám az elejen minden szép és jo ugy ahogy annak lennie kell viszont a talalkozast szemelyesen meg nem ejtettuk meg,3 honapja tart a dolog viszont napokban kozolte, hogy o eddig erzett valami + amit mar nem es hogy szerinte csak baratok maradhatunk de meg os sem biztos magaban. Mit ne mondjak eleg nagy pofara esésnek ereztem, de nem ertem ha eddig pozitiv volt akkor most miert latja ugy hogy ha talalkozunk ez nem fog valtozni. Talan mas is van a kepben vagy csak csalodott es elzarkozik nem tudom, szamitok a segitsegetekre hatha van valami tapasztalat mert oszinten szolva mindent megtennek a lanyert bizonyos keretek kozott, de elegge melyponton vagyok most.:(

Ha lehet az agressziv lenezo kommenteket keruljuk. Ugy gondolom talan masnak is segithet ez a kerdes.

Koszi



2021. márc. 24. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, a tanácsom: továbblépni és elfelejteni. Nem tudsz mást csinálni. Ha valaki már ennyire bizonytalan magában, elvesztette a motivációját, akkor ne erőltesd. Tudom, nehéz és gondolom, az se vigasztal, hogy nemrég hasonlóan jártam, mint Te.

1 hét után lett volna egy biciklizős randink a közeli parkerdőbe, de előtte egy nappal lebetegedett. Eleve kis lépésekben tudta elképzelni a közeledésemet, és a betegsége alatt is próbáltam nem túl sok, de nem is kevés lenni, mégis a nő elveszítette a motivációját. Nem rajtam múlott, a helyzet hozta így. Sajnos vannak ilyen sztorik, és vannak olyanok is, hogy nem jól mérjük fel, mire számíthatunk a másiktól... De vigasztaljon az, hogy tanulni fogsz ebből, a világ nem dől össze és Te csak tapasztaltabb lettél és leszel! Ne egyetlen sikertelen ismerkedés határozza meg az önbecsülésedet, Te attól még értékes és szerethető ember vagy!:) Fel a fejjel!:)

2021. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na helyzetjelentes, a szerelem elmut mar illetve nem is beszelunk azota egy szot sem. most visszaolvasva viszont kiraz a hideg, hogy ennyire elvoltam keseredve.
2021. júl. 1. 22:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Még az a legépelméjűbb mozzanat a sztoriban szerintem.
2021. júl. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!